Skocz do zawartości

Historia edycji

Jacek79

Jacek79

10 minut temu, uroboros napisał:

Aby kominy spełniły swoją rolę w napędzaniu wentylacji grawitacyjnej, muszą mieć odpowiednią długość, rzędu 4 m!

Szkoda, że nie przyszło Ci do głowy wcześniej porozmawiać z kimś kumatym... Te płyty thermano i resztę dachu (blachę)  układałeś sam?

płyty położyłem z sąsiadem , łączenia zakleiłem taśmą aluminiową resztę zrobili dekarze

5 minut temu, wojciech_pi napisał:

Szkoda, że przed nowym pokryciem nie wywaliłeś starej papy z dechami, no ale stało się .

Pytanie - dolna część okien ile jest nad podłogą strychu ?

20 cm nad podłogą , wymieniłem na większe bo było ciemno . Przy murze mam wysokość 120 cm od podłogi do sufitu

Jacek79

Jacek79

9 minut temu, uroboros napisał:

Aby kominy spełniły swoją rolę w napędzaniu wentylacji grawitacyjnej, muszą mieć odpowiednią długość, rzędu 4 m!

Szkoda, że nie przyszło Ci do głowy wcześniej porozmawiać z kimś kumatym... Te płyty thermano i resztę dachu (blachę)  układałeś sam?

płyty położyłem z sąsiadem , łączenia zakleiłem taśmą aluminiową resztę zrobili dekarze

4 minuty temu, wojciech_pi napisał:

Szkoda, że przed nowym pokryciem nie wywaliłeś starej papy z dechami, no ale stało się .

Pytanie - dolna część okien ile jest nad podłogą strychu ?

20 cm nad podłogą , wymieniłem na większe bo było ciemno . przy murze mam wysokość 120 cm

Jacek79

Jacek79

4 minuty temu, uroboros napisał:

Aby kominy spełniły swoją rolę w napędzaniu wentylacji grawitacyjnej, muszą mieć odpowiednią długość, rzędu 4 m!

Szkoda, że nie przyszło Ci do głowy wcześniej porozmawiać z kimś kumatym... Te płyty thermano i resztę dachu (blachę)  układałeś sam?

płyty położyłem z sąsiadem , łączenia zakleiłem taśmą aluminiową resztę zrobili dekarze

2 minuty temu, wojciech_pi napisał:

Szkoda, że przed nowym pokryciem nie wywaliłeś starej papy z dechami, no ale stało się .

Pytanie - dolna część okien ile jest nad podłogą strychu ?

20 cm nad podłogą , wymieniłem na większe bo było ciemno .

×
×
  • Utwórz nowe...