Skocz do zawartości

Historia edycji

Jacek79

Jacek79

Strop podłogi strychu jest  ocieplony watą 14cm . ale powodem ciepła może być częste otwieranie klapy na strych Czuć jak wlatuje tam ciepłe powietrze. łazienkę mam w dobudowanej części budynku. Zdjęcie z kominem to dwa kanały od kuchni jeden wentylacja drugi od okapu ale jeszcze okap nie jest podłączony. Sam to wymurowałem na jesień ,kratka wentylacyjna w kuchni ma bardzo dobry cug. Myślałem też o takich kanałach na ścianach szczytowych (tu jest najwyżej), ale wymurować nie mogę gdyż podłoga z płyt osb. Ewentualnie przymocować do ściany kanały z tworzywa sztucznego np. rury tylko pozostaje kwestia skroplin. W niedalekiej przyszłości sufit w przedpokoju będzie rozebrany więc całe powietrze z dołu będzie lecieć na strych.

IMG_20180302_180325.jpg

IMG_20180302_175358.jpg

IMG_20180302_114228.jpg

Jacek79

Jacek79

Strop podłogi strychu jest  ocieplony watą 14cm . ale powodem ciepła może być częste otwieranie klapy na strych. łazienkę mam w dobudowanej części budynku. Zdjęcie z kominem to dwa kanały od kuchni jeden wentylacja drugi od okapu ale jeszcze okap nie jest podłączony. Sam to wymurowałem na jesień ,kratka wentylacyjna w kuchni ma bardzo dobry cug. Myślałem też o takich kanałach na ścianach szczytowych (tu jest najwyżej), ale wymurować nie mogę gdyż podłoga z płyt osb. Ewentualnie przymocować do ściany kanały z tworzywa sztucznego np. rury tylko pozostaje kwestia skroplin. W niedalekiej przyszłości sufit w przedpokoju będzie rozebrany więc całe powietrze z dołu będzie lecieć na strych.

IMG_20180302_180325.jpg

IMG_20180302_175358.jpg

IMG_20180302_114228.jpg

Jacek79

Jacek79

Strop podłogi strychu jest  ocieplony watą 14cm . ale powodem ciepła może być częste otwieranie klapy na strych. łazienkę mam w dobudowanej części budynku. Zdjęcie z kominem to dwa kanały od kuchni jeden wentylacja drugi od okapu ale jeszcze nie jest podłączony. Sam to wymurowałem na jesień , ma bardzo dobry cug. Myślałem też o takich kanałach na ścianach szczytowych (tu jest najwyżej), ale wymurować nie mogę gdyż podłoga z płyt osb. Ewentualnie przymocować do ściany kanały z tworzywa sztucznego np. rury tylko pozostaje kwestia skroplin. W niedalekiej przyszłości sufit w przedpokoju będzie rozebrany więc całe powietrze z dołu będzie lecieć na strych.

IMG_20180302_180325.jpg

IMG_20180302_175358.jpg

IMG_20180302_114228.jpg

×
×
  • Utwórz nowe...