Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
dorciak

Czy łączyć WC z łazienką

Recommended Posts

Drodzy Forumowicze,

W mieszkaniu - stan deweloperski, mam przewidzianą oddzielną łazienkę i WC (tak jak na planie w załączonym obrazku). Rozważam pomysł połączenia tych dwóch przestrzeni w jedną, usuwając ściankę działową między mini i likwidując drzwi w WC. W części gdzie miało być oddzielne WC chcę zrobić prysznic. Chciałabym poznać Wasze zdanie co do takiego rozwiązania. 

5a931a05f28b8_WCazienka2.png.8cb95592f189ef329a1ffeb0120aa883.png

Chyba lepiej mieć WC oddzielnie. Bo jednak jak ktoś się kąpie to łazienka cała zajęta. 

Zależy też od ilości użytkowników.Ale w sumie tak jak jest  - jest lepiej

diabeł tkwi w szczegółach - jak zawsze. Ja nie wypowiem się w temacie, bo nie widzę całego projektu..(konkretnie łazienek/wc)

Zawsze wydawało mi się ze osobne WC to rozwiązanie bez sensu. Ale zmieniłam zdanie, jak mieszkałam w mieszkaniu z takim podziałem. Ma to swoje plusy - zawsze jest dostęp do WC gdy łazienka jest zajęta, a odwiedzający nas goście nie buszują w naszych prywatnych rzeczach w łazience, tylko mają przeznaczone do użytku niewielką przeważnie toaletę

25 minut temu, misiekfisiek82 napisał:

Osobny kibelek to podstawa.

Podstawa, to dobre wypróżnianie...

a czy osobno, czy w łazience z wanną czy prysznicem - to zależy od lokalu, powierzchni lokalu, ustawienia pomieszczeń w lokalu, ustawienia instalacji - przede wszystkim kanalizacyjnej - w lokalu...

Moim zdaniem jeżeli tylko masz możliwość aby urządzić osobne wc oraz łazienkę to wg mnie jak najbardziej warto ze względów praktycznych oraz estetycznych. Chętnie pomożemy podczas wyboru akcesoriów łazienkowych :)

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się