Skocz do zawartości

Historia edycji

Przemo5936

Przemo5936

Witam wszystkich forumowiczów. 

Z uwagi na to że trwa właśnie okres rozliczeniowy zwracam się z prośbą do osób które chcą  przekazać swój 1%  podatku o przekazanie go na leczenie mojego synka który urodził się 14.01.2017 r. u którego stwierdzono obustronny głeboki niedosłuch. Aktualnie przechodzi kwalifikacje do wszczepienia implantów ślimakowych aby mógł słyszeć i mógł uczyć sie mówić. W załączniku dla osób które zdecydują się pomóc jest  Ulotka w pliku PDF zatwierdzona przez fundację której Marcelek jest podopiecznym.

Z góry dziękuje wszystkim którzy zdecydują się nam pomóc.

 

Ulotka 1% Marcelek

Przemo5936

Przemo5936

Witam wszystkich forumowiczów. 

Z uwagi na to że trwa właśnie okres rozliczeniowy zwracam się z prośbą do osób które chcą  przekazać swój 1%  podatku o przekazanie go na leczenie mojego synka który urodził się 14.01.2017 r. u którego stwierdzono obustronny głeboki niedosłuch. Aktualnie przechodzi kwalifikacje do wszczepienia implantów ślimakowych aby mógł słyszeć i mógł uczyć sie mówić. 

 

Przemo5936

Przemo5936

Witam wszystkich forumowiczów. 

Z uwagi na to że trwa właśnie okres rozliczeniowy zwracam się z prośbą do osób które chcą  przekazać swój 1%  podatku o przekazanie go na leczenie mojego synka który urodził się 14.01.2017 r. u którego stwierdzono obustronny głeboki niedosłuch. Aktualnie przechodzi kwalifikacje do wszczepienia implantów ślimakowych aby mógł słyszeć i mógł uczyć sie mówić. 

noname

×
×
  • Utwórz nowe...