Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Demo, możesz wyjaśnić co masz konkretnego na myśli? Dosyć zdawkowo piszesz, w takim stylu jakbyś oczekiwał, że należy się domyślać, że masz zamiar podjąć jakieś konkretne działania. Czy może jednak po prostu się zastanawiasz czy aby należy coś zrobić, czy nie, a jak należy, to co? No nie wiem, stąd prośba moja o wyjaśnienie.
    • Ciekawy jestem, czy masz domek letniskowy 110 metrowy, czy handlujesz piecami i bojlerami w swoim sklepiku i usiłujesz w jak największej ilości tematów zwrócić uwagę na ten sklepik? Czy to nie jest spam?   Po co grzać wodę i od niej budynek, jak można bezpośrednio go ogrzewać piecem elektrycznym...
    • no wiadomo, a  potem staje się "ozdrowieńcem" tak jak Joks i ma wielki "szacun" od tej co sypie wyzwiskami jak najęta.    Może powinnaś bo to co wyprawiasz wychodzi ponad wszystkie dopuszczalne normy.  Nawet poseł który ma immunitet nie może bezkarnie pozwalać sobie na takie zachowania. Więc też zastanawiam się czy coś z tym nie należy zrobić. Wcale nie straszę, ale też przez koneksje rodzinne jestem może nieco przeczulony na takie wredne i kłamliwe rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji. Animus Ty tak serio, myślisz że ona może o tym nie wiedzieć ???.   W sumie to blokowanie jest tyle warte, a i tak wszyscy wiemy że ci blokersi czytają, więc po co to udawanie. 
    • Wiesz... zenkowi to wszystko jedno... Gomółka, Gomułka... aby tylko coś mocno merytorycznego pierd***nąć... i aby smród został... ot, takie zenkowanie...     Czy pierdnięcie - to słowo wulgarne?   Jeśli tak, to przepraszam...
    • Artykuł dotyczący tematu tego posta.   Usuwanie mchu z blachodachówki   __________________________________ Blachy Pruszyński, blachodachówka REN  
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...