Skocz do zawartości

Działka


Recommended Posts

Cześć.
Poszukaj firmy geodezyjnej z okolicy. Geodeci mogą uzyskać z ośrodka geodezyjnego wypis z rejestru gruntów, na którym widnieje właściciel (może to być początek łańcuszka-geodezja ma duże opóźnienia w uzupełnianiu danych w ewidencji). Wypis bez pieczątki można dostać od ręki. Geodeta oczywiście może nie udostępniC Tobie tych "tajnych" informacji:-)) Powodzenia.
Link do komentarza
Cytat

Od jakiegoś czasu interesuje się małą działką z drewnianym domkiem , działka jest bardzo zaniedbana , ale okolica bardzo spokojna. Mam problem ze znalezieniem właściciela . Gmina odmawia mi informacji zasłaniając się ochroną danych osobowych. Co mogę zrobić , żeby ruszyć sprawę do przodu ?



Musi Pan(i) ustalić numer księgi wieczystej i potem wyciągnąć z sądu hipotecznego tą księgę. Będzie Pan miał dane tej osoby. Księgi wieczyste są juz jawne.

Numer ustali Pan wyciągając zasadnicza mapę miasta gdzie wpisywano numery kw dla posczegolnych działek. Taka mapę wyci ąga Pan z wojewódzkiego ośrodka dokumentacji geodezyjnej. To jest oddzielna instytucja niz gmina.

Powodzenia
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...