Skocz do zawartości

Monitoring we własnym domu! Zrób to sam!


Recommended Posts

Cześć! 

 

Jestem przedstawicielem HDG24.pl i chciałbym Wam zaprezentować jak samemu podłączyć i skonfigurować sobie monitoring! 

 

Wiele firm raczej mnie za to zje, bo przecież to "łatwa kasa". A jednak montaż i konfiguracja HDTVI nie jest trudna.

 

Jak zabezpieczyć swój dom, biuro czy budynki gospodarcze?

 

Złodzieje często wykorzystują naszą nieobecność do obrabowania naszego dobytku. Pies na podwórku, drzwi antywłamaniowe czasem nie wystarczają. Co jeszcze można zrobić samemu? Jak sobie z tym poradzić?

Jedną z lepszych opcji zabezpieczenia budynku jest zamontowanie zamkniętego systemu monitoringu wizyjnego (CCTV z ang. Closed-Circuit TeleVision). Monitoring przede wszystkim pełni funkcję odstraszającą, a w razie włamania nagra sprawców. Obecny sprzęt umożliwia nam podgląd z każdego miejsca na świecie.
Jak mówią nasi klienci, przed montażem monitoringu pojawiały się różne kradzieże (np. sytuacja w gospodarstwie z hodowlą kaczek i gęsi). Przed montażem naszego zestawu, właściciel rokrocznie odnotowywał straty związane z kradzieżą zwierząt w wysokości kilku tys. zł. Po zainwestowaniu w monitoring straty te zmalały do zera.

 

 

Myślę, że mogę Was przekierować do naszego bloga, gdzie znajdziecie wszystkie niezbędne porady. Służę pomocą w doborze i instalacji własnego systemu! 

 

https://hdg24.pl/blog/5_moj-pierwszy-monitoring

 

 

Pozdrowienia i pozostaję w kontakcie! 

Rafał!

 

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...