Skocz do zawartości

Historia edycji

wojciech_pi

wojciech_pi

Witajcie

właśnie dostałem mail od poleconego partnera Viessmann, że niebawem skontaktuje się ze mną ich projektant , bo do wczoraj był na szkoleniu (mam nadzieję że z pomp PCi Viessmann). A ta firma partnerska jest z Łodzi na literę T - ponad 20 lat na rynku pieców gazowych. Pomp może dopiero się uczą, ale wolałbym aby nie na moim przypadku i za moje pieniądze

Czekam cierpliwie

Pozdr

Wojciech

wojciech_pi

wojciech_pi

Witajcie

właśnie dostałem mail od poleconego partnera Viessmann, że niebawem skontaktuje się ze mną ich projektant , bo do wczoraj był na szkoleniu (mam nadzieję że z pomp PCi Viessmann). A ta firma partnerska z jest z Łodzi na literę T - ponad 20 lat na rynku pieców gazowych. Pomp może dopiero się uczą, ale wolałbym aby nie na moim przypadku i za moje pieniądze

Czekam cierpliwie

Pozdr

Wojciech

wojciech_pi

wojciech_pi

Witajcie

właśnie dostałem mail od poleconego partnera Viessmann, że niebawem skontaktuje się ze mną ich projektant , bo do wczoraj był na szkoleniu (mam nadzieję że z pomp PCi Viessmann). A ta firma partnerska z jest na literę T - ponad 20 lat na rynku pieców gazowych. Pomp może dopiero się uczą, ale wolałbym aby nie na moim przypadku i za moje pieniądze

Czekam cierpliwie

Pozdr

Wojciech

×
×
  • Utwórz nowe...