Skocz do zawartości

Historia edycji

muminix

muminix

To jest mój pierwszy post, więc witam wszystkich.

Planuje budowę domu z założeniem wprowadzenia się na przełomie 2019/2020.

Działkę już posiadam 11,2 ara, płaska, wym. niecałe 30x40m. Miejscowość: Tychy, woj. śląskie

Mam już zrobiony projekt i pozwolenie na budowę. Czekam jeszcze na warunki przyłączy (woda, prąd, gaz) - są w drodze, kanalizacja już jest na działce, następnie będzie trzeba zrobić projekty przyłączy.

Zaprojektowany dom to budynek piętrowy (parter i pełne piętro - dach płaski), garaż dwustanowiskowy wbudowany w budynek, powierzchnia ok 240 m2 mieszkalne + ok 50 m2 garaż (razem niecałe 290 m2), posadowienie - płyta fundamentowa. Priorytetem dla mnie było uzyskanie EUco <40 (wyszło w projekcie 38), żeby dom był energooszczędny. 

Poszukuję teraz firmy/firm wykonawczych.

Jak myślicie, ile to powinno kosztować?

muminix

muminix

To jest mój pierwszy post, więc witam wszystkich.

Planuje budowę domu z założeniem wprowadzenia się na przełomie 2019/2020.

Działkę już posiadam 11,2 ara, płaska, wym. niecałe 30x40m.

Mam już zrobiony projekt i pozwolenie na budowę. Czekam jeszcze na warunki przyłączy (woda, prąd, gaz) - są w drodze, kanalizacja już jest na działce, następnie będzie trzeba zrobić projekty przyłączy.

Zaprojektowany dom to budynek piętrowy (parter i pełne piętro - dach płaski), garaż dwustanowiskowy wbudowany w budynek, powierzchnia ok 240 m2 mieszkalne + ok 50 m2 garaż (razem niecałe 290 m2), posadowienie - płyta fundamentowa. Priorytetem dla mnie było uzyskanie EUco <40 (wyszło 38), żeby dom był energooszczędny. 

Poszukuję teraz firmy/firm wykonawczych.

Jak myślicie, ile to powinno kosztować?

muminix

muminix

To jest mój pierwszy post, więc witam wszystkich.

Planuje budowę domu z założeniem wprowadzenia się na przełomie 2019/2020.

Działkę już posiadam 11,2 ara, płaska, wym. niecałe 30x40m.

Mam już zrobiony projekt indywidualny i pozwolenie na budowę. Czekam jeszcze na warunki przyłączy (woda, prąd, gaz) - są w drodze, kanalizacja już jest na działce, następnie będzie trzeba zrobić projekty przyłączy.

Zaprojektowany dom to budynek piętrowy (parter i pełne piętro - dach płaski), garaż dwustanowiskowy wbudowany w budynek, powierzchnia ok 240 m2 mieszkalne + ok 50 m2 garaż (razem niecałe 290 m2), posadowienie - płyta fundamentowa. Priorytetem dla mnie było uzyskanie EUco <40 (wyszło 38), żeby dom był energooszczędny. 

Poszukuję teraz firmy/firm wykonawczych.

Jak myślicie, ile to powinno kosztować?

×
×
  • Utwórz nowe...