Skocz do zawartości

Kotły na paliwa stałe 5. klasy - wszystko, co musicie wiedzieć!


Recommended Posts

Przy obecnej sytuacji na rynkach energii jedynie normalne rozwiązanie to kocioł na węgiel choć nie wiadomo jaka będzie cena węgla lub na drewno, sytuacja z gazem jest dramatyczna, raz ze ceny dwa do nowych domów w małopolsce jest wstrzymany przyłącz na 2 lata, to jest komedia 3 lata temu wszyscy tylko gaz gaz gaz a teraz co dość że to początek podwyżek z gaz to jeszcze nie można go zakładać , jestem ciekaw ruchu Uni moim zdaniem strzał w 10 to kocił na drewno w dzisiejszych czasach no chyba że ktoś ma dużo pięniedzy to pompa ciepła
Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Dnia 21.01.2022 o 14:07, Gość rafman napisał:

Przy obecnej sytuacji na rynkach energii jedynie normalne rozwiązanie to kocioł na węgiel choć nie wiadomo jaka będzie cena węgla lub na drewno, 

 

Nie można tak twierdzić. Bo to wszystko może być stanem chwilowym. Za dwa lata może się okazać, że węgla nie będzie, bo wejdzie zakaz importu i klapa. 

Z drewnem też nie tak fajnie, bo drewno wymaga pracy i przechowania, a więc też koszty. Na drewno to sobie mogę ja pozwolić, mam własny las i mnóstwo czasu. Ale osobom pracującym i z małymi działkami, lekko z drewnem nie będzie.

Link do komentarza
  • 2 miesiące temu...
Gość UWAGA NA OSZUSTÓW MONTUJACYCH BLACHE
Najgorsze jest to żę nikt nie wspomina o tym że do nowy kotłów muszą być wkłady kominowe a złodzieje bandyci wciskają jeszcze nierdzewne 1 zezon i sito, a najelpsza gwarancja 10 lat na montaz na materiał 2 jak sie nie używa pieca klasy 5 NIE DAJCIE SIE NABRAĆ kondensat zjada i to szajstwo. U nas w mieście już kolejny taki przypadek szkoda mówić mam teraz ceramike i odpukać rok spokoju gwarancja niby na 15 lat zoabczym ale ci co mi to montowali wśmiali mnie że kto namówił mnie na blache;/
Link do komentarza
  • 1 rok temu...
28 minut temu, Zdaniem Czytelnika napisał:

Komentarz dodany przez Karo:
Polacy w unii europejskiej (celowo z małej litery) są zobowiązani do ekologii pod każdym względem, natomiast za granicami Europy można palić "kak komu udobna" i to powietrze się na pewno "nie miesza" bo przecież jest granica między Europą i Azją :(

Zawsze tak było w historii ludzkości, że ludzie mądrzy i inteligentni musieli dawać dobry przykład, żeby cała ludzkość ocalała. Weźmy takich ludożerców. Gdyby mądrzy ludzie nie zrezygnowali ze zwyczaju zjadania wrogów, to choroba Kuru dawno by unicestwiła całą ludzkość. 

Niestety, kretyni se z tego drwią i się cieszą jak głupi do sera, bo nie zdają sobie sprawy, że żyją tylko dzięki poświęceniu się mądrzejszych.

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...