Skocz do zawartości

Okap Kuchenny a Kominek


LucaO

Recommended Posts

Witam 
Mam pytanie odnośnie podłączenia okapu w kuchni 
Kuchnia jest dzielona ścianą ze salonem , na tej dzielonej ścianie znajduje się Komin do którego jest podpięty piecyk tzw koza , czy do tego samego komina pod którym pracuje już koza , mogę wpiąć okap kuchenny ?
W kuchni to jedyna droga którą mógłbym wykorzystać do odprowadzania oparów z gotowania 
Ew mogę prebić się na zewnątrz i tam zrobić wyprowadzenie ,jednak obawiam się że w zimę czy przy silnych wiatrach , będzie to odczuwalne w kuchni
Proszę o podpowiedzi czy jest taka możliwość , a w przypadku braku możliwośći podpięcia się pod komin to czy jest inna alternatywa dla okapu kuchennego , nie pochłaniacza a okapu 
 

Edytowano przez LucaO (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

A Ty tak pytasz poważnie, czy dla jaj???:icon_eek::wallbash:

Jak można wpaść na pomysł, żeby połączyć kanał DYMOWY z wentylacyjnym!

 

To jest jakąś kuchnia stołówkowa, że masz tyle oparów, że nie możesz zastosować pochłaniacza?

 

 

Link do komentarza

Ile jest kanałów w tym kominie? To podstawowe pytanie. Jeśli komin jest dzielony i masz wolny kanał do wentylacji grawitacyjnej, to możesz się do niego wpiąć. Jeśli Uroboros dobrze odczytał post i myślisz o podpięciu wentylacji do kanału dymnego, to jest to najbardziej idiotyczny pomysł na jaki można było wpaść.

Link do komentarza
  • 7 miesiące temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...