Skocz do zawartości

Sprawdzenie możliwość przyłączenia działki do mediów


bedemialdoma

Recommended Posts

Witam serdecznie,

 

Jestem na etapie kupna działki kilka kilometrów od Krakowa. Chciałbym sprawdzić możliwości przyłączenia tej działki do mediów. Pośrednik powiedział, że mogę pojechać do Zakładu Energetyki i do Taurona i na podstawie numeru działki udzielą mi takiej informacji. Czy potrzebuje mieć jakieś dokumenty czy dostanę taką informację od razu?

 

Woda jest dostarczana lokalnie i mam numer do firmy, która się tym zajmuje, tu powinien być mniejszy problem.

 

Z góry dzięki :)

Link do komentarza

To raczej z prądem nie powinno być problemu ale tak jak napisałeś, trzeba to sprawdzić w Zakładzie energetycznym. Myślę, ze jak podejdziesz to wszystko ci powiedzą - albo powiedzą co potrzebujesz mieć aby taką informację dostać.

Nie wiem czy planujesz mieć gaz ale jeżeli tak, to tu bym się bardziej skupił na możliwości przyłącza bo jak widać prąd jest w okolicy a gaz niekoniecznie musi być pomimo, że są domy...

Link do komentarza
48 minut temu, przemty napisał:

Najpierw sam sprawdź czy w najbliższej okolicy jest jakaś sieć bo jeżeli jest to zazwyczaj nie ma problemu z przyłączem. Najgorsza sytuacja to jest rozbudowa sieci bo albo dostawca nie chce tego zrobić albo kosztuje krocie.

Najgorsza sytuacja to jest wtedy, kiedy sąsiad okazuje się łachudrą.

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...