Skocz do zawartości

Historia edycji

Rumcajs997

Rumcajs997

8 minut temu, przemty napisał:

Żenada...
Obudź się bo chyba cały czas jeszcze śnisz...
Wiesz ile osób zarabia w Polsce poniżej 3000 i jakoś nie narzekają ?!?!

 

To faktycznie jest mocny argument, żeby brać na siebie odpowiedzialność do końca życia za mniej niż wynosi zasiłek dla analfabetów co przybyli na pontonach do UE xD Szkoda, że w PL tylu ludzi ma ciągle mentalność taniego niewolnika i jeszcze im z tym dobrze.

 

Nie mam pojęcia skąd to się wzięło, ale w UK też spotkałem paru imigrantów z PL, co tyrają za 7-8F z najróżniejszymi argumentami, żeby sobie wytłumaczyć, że jest zayebiście. Moim ulubionym tekstem, chyba najczęściej słyszanym było: "A ILE TY BYŚ CHCIAŁ ZARABIAĆ???????". No dużo wiecej, to i zarabiam dużo wiecej, bo na mnie nigdy tego typu teksty nie działały.

Rumcajs997

Rumcajs997

3 minuty temu, przemty napisał:

Żenada...
Obudź się bo chyba cały czas jeszcze śnisz...
Wiesz ile osób zarabia w Polsce poniżej 3000 i jakoś nie narzekają ?!?!

 

To faktycznie jest mocny argument, żeby brać na siebie odpowiedzialność do końca życia za mniej niż wynosi zasiłek dla analfabetów co przybyli na pontonach do UE xD Szkoda, że w PL tylu ludzi ma ciągle mentalność taniego niewolnika i jeszcze im z tym dobrze. Nie mam pojęcia skąd to się wzięło, ale w UK też spotkałem paru imigrantów z PL, co tyrają za 7-8F z najróżniejszymi argumentami, żeby sobie wytłumaczyć, że jest ....

×
×
  • Utwórz nowe...