Skocz do zawartości

Historia edycji

Sosolnik

Sosolnik

3 godziny temu, Takiowaki napisał:

Nie wiem tylko skąd takie zainteresowanie budownictwem? Chcesz przejąć jakiś rodzinny biznes?

W wakacje robiłem u siebie za domem płot. Trzeba było zrobić cokół itp. Powiem szczerze podeszła mi ta praca. Od tego momentu poważnie zastanawiam się nad budownictwem (tak w skrócie pisząc). Lubię wykonywać prace na świeżym powietrzu. To mnie odpręża. Jestem świadom, że budowa takiego płotu odbiega daleko od typowego budownictwa. Zdaję sobie sprawę, że np. praca przy ocieplaniu wełną, która potrafi pylić trochę odbiega od standardów świeżego powietrza. Jednak czuje taki wewnętrzny popęd aby czytać fora budowlane, oglądać filmy na youtube lub czytać prasę typu: "Ładny dom" I jakoś tak mi się marzy, żeby być ekspertem w tej dziedzinie.

Sosolnik

Sosolnik

3 godziny temu, Takiowaki napisał:

Nie wiem tylko skąd takie zainteresowanie budownictwem? Chcesz przejąć jakiś rodzinny biznes?

W wakacje robiłem u siebie za domem płot. Trzeba było zrobić cokół itp. Powiem szczerze podeszła mi ta praca. Od tego momentu poważnie zastanawiam się nad budownictwem (tak w skrócie pisząc). Lubię wykonywać prace na świeżym powietrzu. To mnie odpręża. Jestem świadom, że budowa takiego płotu odbiega daleko od typowego budownictwa. Zdaję sobie sprawę, że np. praca przy ocieplaniu wełną, która potrafi pylić trochę odbiega od standardów świeżego powietrza. Jednak czuje taki wewnętrzny popyt aby czytać fora budowlane, oglądać filmy na youtube lub czytać prasę typu: "Ładny dom" I jakoś tak mi się marzy, żeby być ekspertem w tej dziedzinie.

×
×
  • Utwórz nowe...