Skocz do zawartości

Historia edycji

Sosolnik

Sosolnik

Zamierzam w niedalekiej przyszłości wybrać się na studia związane z budownictwem stąd posiadam kilka pytań: ?


Czy w obecnych czach istnieje zapotrzebowanie na inżynierów?
Czy specjalności wybrane na II stopniu mają duże znaczenie? Jeśli tak to jakie są warte rozwagi?
Czy przeciętny absolwent politechniki, może liczyć na dobrze płatną pracę? Ja osobiście nie wykluczam (w trochę dalekiej przyszłości) otworzenia własnej firmy budującej domy pod klucz. Czy często teraz buduje się pod klucz? Jestem też świadomy, iż będę na początku wykonywał same najtrudniejsze i najmniej przyjemne czynności. 

Czy samego fachu budowniczego trudno się nauczyć?
Trudniej jest stawiać domy czy pracować w drogownictwie?


W pytaniach poruszyłem kilka kwestii. Jeżeli są uwagi warte uwzględnienia a ich nie napisałem to proszę je poruszyć w odpowiedziach. Podobne pytania już się pojawiły w internecie lecz zależy mi na aktualizacji danych. Dlatego pytam ? 

Może ktoś ma jakieś doświadczenia z pracy za granicą? Albo ktoś pracuje w jakiejś firmie budowlanej? Ogólne spostrzeżenia związane z sektorem budowlanym (w ogólnym znaczeniu tego słowa) również mile widziane :D

Sosolnik

Sosolnik

Zamierzam w niedalekiej przyszłości wybrać się na studia związane z budowlanką stąd posiadam kilka pytań: ?


Czy w obecnych czach istnieje zapotrzebowanie na inżynierów?
Czy specjalności wybrane na II stopniu mają znaczenie? Jeśli tak to jakie są warte rozwagi?
Czy przeciętny absolwent politechniki, może liczyć na dobrze płatną pracę? Ja osobiście nie wykluczam (w trochę dalekiej przyszłości) otworzenia własnej firmy budującej domy pod klucz. Czy często teraz buduje się pod klucz?

Czy samego fachu budowniczego trudno się nauczyć?



W pytaniach poruszyłem kilka kwestii. Jeżeli są uwagi warte uwzględnienia a ich nie napisałem to proszę je poruszyć w odpowiedziach. Podobne pytania już się pojawiły w internecie lecz zależy mi na aktualizacji danych. Dlatego pytam ? 

Może ktoś ma jakieś doświadczenia z pracy za granicą? Albo ktoś pracuję w jakiejś firmie budowlanej? Ogólne spostrzeżenia związane z sektorem budowlanym (w ogólnym znaczeniu tego słowa) również mile widziane :D

Sosolnik

Sosolnik

Zamierzam w niedalekiej przyszłości wybrać się na studia związane z budowlanką stąd posiadam kilka pytań: ?


Czy w obecnych czach istnieje zapotrzebowanie na inżynierów?
Czy specjalności wybrane na II stopniu mają znaczenie? Jeśli tak to jakie są warte rozwagi?
Czy przeciętny absolwent politechniki, może liczyć na dobrze płatną pracę? Ja osobiście nie wykluczam (w trochę dalekiej przyszłości) otworzenia własnej firmy budującej domu pod klucz. Czy często teraz buduje się pod klucz?

Czy samego fachu budowniczego trudno się nauczyć?



W pytaniach poruszyłem kilka kwestii. Jeżeli są uwagi warte uwzględnienia a ich nie napisałem to proszę je poruszyć w odpowiedziach. Podobne pytania już się pojawiły w internecie lecz zależy mi na aktualizacji danych. Dlatego pytam ? 

Może ktoś ma jakieś doświadczenia z pracy za granicą? Albo ktoś pracuję w jakiejś firmie budowlanej? Ogólne spostrzeżenia związane z sektorem budowlanym (w ogólnym znaczeniu tego słowa) również mile widziane :D

×
×
  • Utwórz nowe...