Skocz do zawartości

Historia edycji

zywiec

zywiec


zapomniałem coś nadmienić

Witam

Kupiłem działkę budowlaną na jednym osiedlu w grudniu 2017.  Droga przy działce gminna. Na działce jest "podobno" woda i prąd . Piszę podobno ,ponieważ są na działce co prawda wystające rury wodne (przy działce obok 147/113) oraz skrzynka wyglądająca na elektryczną nie mam żadnych "papierków" na to jak do tej pory.  Wiem , wiem popełniłem głupotę nie sprawdzając tego w odpowiednich urzędach, przyznaję się bez bicia :-D  

Poniżej zdjęcie z "Google Street View" owych rur i skrzynek oraz z Fotka z MPZP na którym widać iż biegnie przez działke 147/112 linia średniego

napięcia. Posiadam jedynie akt notarialny i zaświadczenie z urzędu gminy , iż działka jest budowlana , objęta planem MPZP i nie ma ograniczeń (Dostałem przy kupnie u notariusza).

1.jpg.382a48b82397c38dc956280b53229e8f.jpgskrzynkarury.thumb.jpg.570e10d6b7aee75a3ed48a4c843ed0d3.jpg

 

Planuję budować się na wiosnę 2019 roku.

Mam w ręku akt notarialny, zaświadczenie z gminy że budowlana.

Mam również "pobrany" ze strony gminnej Wypis i Wyrys z MPZP.

I teraz nie wiem w jakiej kolejności co i jak załatwiać, aby to miało sens.

Czy pomógłby mi ktoś nakreślić plan działania w punktach aby to ogarnąć? 

Coś na zasadzie.

Pkt1. Załatw to / kup to 

Pkt2. Załatw to / kup to

Pkt3. Załatw to / kup to

tak aby ostatecznie uzyskać pozwolenie na budowe.

Odnośnie lini średniego napięcia to Faktycznie nie istnieje( została rozebrana i przeniesiona ) , w zakładzie energetycznym powiedziano mi iź mam geodetę uczulić aby na mapce do celów projektowych to uwzględnił. Czy to aby prawda? 

Dużo czytałem o jakiś promesach z zakładów energetycznych wodociągowych itd. ale mam taki mętlik że nie wiem czy to dotyczy tej sytuacji

Dziękuje z góry i przepraszam za taki długi wpis.

 

 

 

 

zywiec

zywiec

Witam

Kupiłem działkę budowlaną na jednym osiedlu w grudniu 2017.  Droga przy działce gminna. Na działce jest "podobno" woda i prąd . Piszę podobno ,ponieważ są na działce co prawda wystające rury wodne (przy działce obok 147/113) oraz skrzynka wyglądająca na elektryczną nie mam żadnych "papierków" na to jak do tej pory.  Wiem , wiem popełniłem głupotę nie sprawdzając tego w odpowiednich urzędach, przyznaję się bez bicia :-D  

Poniżej zdjęcie z "Google Street View" owych rur i skrzynek oraz z Fotka z MPZP na którym widać iż biegnie przez działke 147/112 linia średniego

napięcia. Posiadam jedynie akt notarialny i zaświadczenie z urzędu gminy , iż działka jest budowlana , objęta planem MPZP i nie ma ograniczeń (Dostałem przy kupnie u notariusza).

1.jpg.382a48b82397c38dc956280b53229e8f.jpgskrzynkarury.thumb.jpg.570e10d6b7aee75a3ed48a4c843ed0d3.jpg

 

Planuję budować się na wiosnę 2019 roku.

Mam w ręku akt notarialny, zaświadczenie z gminy że budowlana.

Mam również "pobrany" ze strony gminnej Wypis i Wyrys z MPZP.

I teraz nie wiem w jakiej kolejności co i jak załatwiać, aby to miało sens.

Czy pomógłby mi ktoś nakreślić plan działania w punktach aby to ogarnąć? 

Coś na zasadzie.

Pkt1. Załatw to / kup to 

Pkt2. Załatw to / kup to

Pkt3. Załatw to / kup to

tak aby ostatecznie uzyskać pozwolenie na budowe.

Dużo czytałem o jakiś promesach z zakładów energetycznych wodociągowych itd. ale mam taki mętlik że nie wiem czy to dotyczy tej sytuacji

Dziękuje z góry i przepraszam za taki długi wpis.

 

 

 

 

×
×
  • Utwórz nowe...