Skocz do zawartości

Historia edycji

MarcinKl91

MarcinKl91

Dzieki wielkie za odzew, oczywiscie bede sledził forum i przemyśle wszystkie czynniki dotyczące projektu. Co do samej budowy muszeę poszukać zuafanych i odpowiedzialnych ludzi, którzy nie bede oszukiwać na materiałach i nie zrobią jakiejś fuszerki. Tego akurat najbardziej sie boje, postaram sie tez osobiście dogladać budowy. Jeszcze to jakoś obmyśle.

 

Pytanie z innej troche z innej beczki, mianowicie, mój wstępny plan zakłada jak już wspominałem, wybudować dom w stanie surowym zamknietym. Chce żeby ten Dom postał w takim stanie z 2-3 lata. Słysze od wielu ludzi, że taki Dom tylko zniszczeje, itd, itp. Czy waszym zdaniem można taki Dom jakoś na ten czas zabezpieczyć?

Jestem nowy w tematacie:)

MarcinKl91

MarcinKl91

Dzieki wielkie za odzew, oczywiscie bede sledził forum i przemyśle wszystkie czynniki dotyczące projektu. Co do samej budowy muszeę poszukać zuafanych i odpowiedzialnych ludzi, którzy nie bede oszukiwać na materiałach i nie zrobią jakiejś fuszerki. Tego akurat najbardziej sie boje, postaram sie tez osobiście dogladać. 

Pytanie z innej troche z innej beczki, mianowicie, mój wstępny plan zakłada jak już wspominałem, wybudować dom w stanie surowym zamknietym. Chce żeby ten Dom postał w takim stanie z 2-3 lata. Słysze od wielu ludzi, że taki Dom tylko zniszczeje, itd, itp. Czy waszym zdaniem można taki Dom jakoś na ten czas zabezpieczyć?

Jestem nowy w tematacie:)

×
×
  • Utwórz nowe...