Skocz do zawartości

Dobrze przemyślałam rozmieszczenie osprzętu w domu


Recommended Posts

Dobrze przemyślałam to, gdzie punkty będą przydatne. Chodziłam z elektrykiem po domu i pokazywałam mu miejsca, w których ma je wyprowadzić. Zaznaczaliśmy kredą lokalizację na ścianach. Kiedy ukończył pracę, sfotografowałam przebieg całej instalacji elektrycznej - mówi Ada, Czytelniczka Budujemy Dom, która osprzęt i oświetlenie dobierała w 2015 r.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/instalacje/instalacje-elektryczne/a/24296-dobrze-przemyslalam-rozmieszczenie-osprzetu-w-domu

Link do komentarza

Świetna podpowiedź :) W jakimś artykule czytałam, że mamy tendencję do zaniedbywania oświetlenia. Tymczasem mieszkamy w takiej strefie, gdzie bez sztucznego oświetlenia trudno funkcjonować na co dzień. U nas też długo i starannie planowaliśmy rozmieszczenie punktów świetlnych. Trochę ich wyszło, ale przynajmniej każde pomieszczenie jest doświetlone tak, jak należy.

Link do komentarza
  • 8 miesiące temu...

Witam,a obok lustra,co to takiego białego?Jakis czujnik od prawej strony? Pytam,bo mnie zainteresowało,a chcę odmalować z tymi gniazdkami iitp...itd...świetne porady na tej stronce.Nawet,by mi na myśl nie przyszło,by gniazdko montować obok okna w łazience.Ale też tak zrobię,dziekuję za super pomysł.Pozdrawiam

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...