Skocz do zawartości

Historia edycji

Leszek4

Leszek4

34 minuty temu, Takiowaki napisał:

Leszku, a jakiej mocy jest u Ciebie przyłącze w domu?

U mnie chyba jest 14kW. Występując z wnioskiem zaznaczyłem, że chcę maksimum tego, co można pod zabezpieczenie przedlicznikowe 25 A. W Twoim przypadku to nie ma nic do rzeczy. 

 

Zadziałaj szybko - zadzwoń do ZE i występuj z wnioskiem o warunki do nowego przyłącza dla tego lokalu. Podaj moc - te 6 KW - to nie są jakieś wielkie pieniądze. Owszem, zapłacisz jednorazowo za przyłącze, ale potem, do czasu jego faktycznego wykorzystania, będziesz płacił tylko za gotowość/moc zamówioną. W każdym razie potrzebne będzie osobne złącze z licznikiem gdzieś tam (pewnie) na budynku.

Leszek4

Leszek4

22 minuty temu, Takiowaki napisał:

Leszku, a jakiej mocy jest u Ciebie przyłącze w domu?

U mnie chyba jest 14kW. Występując z wnioskiem zaznaczyłem, że chcę maksimum tego, co można pod zabezpieczenie przedlicznikowe 25 A. W Twoim przypadku to nie ma nic do rzeczy. 

 

Zadziałaj szybko - zadzwoń do ZE i występuj z wnioskiem o warunki do nowego przyłącza dla tego lokalu. Podaj moc - te 6 KW - to nie są jakieś wielkie pieniądze. Owszem, zapłacisz jednorazowo za przyłącze, ale potem, do czasu jego faktycznego wykorzystania będziesz płacił tylko za gotowość/moc zamówioną. W każdym razie potrzebne będzie osobne złącze z licznikiem gdzieś tam (pewnie) na budynku.

×
×
  • Utwórz nowe...