Skocz do zawartości

Odpadła noga-fotel biurowy-błagam o pomoc!!!


Skylar

Recommended Posts

Z góry przepraszam za trywialne pytanie, ale nie wiem, gdzie się zwrócić, a strasznie mi zależy. Noga fotela biurowego odpadła od reszty i nie wiem, jak to naprawić. Próbowałam wkręcić albo chociaż włożyć, ale nie jestem w stanie, tak jakby otwór był tej samej wielkości, co rura. Czy to było przyklejone? Czy może powinnam obcęgami zdjąć tę grubszą część bardziej na dół - choć nie wygląda, jakby była "odkręcalna" - przykręcić chudą rurę i dokręcić grubszą część? Nie jestem w stanie stwierdzić, jak to było początkowo skręcone ani jak się odczepiło, dlatego mam zagwozdkę :( To jest chyba najbardziej podstawowy model fotela, taki, jak na zdjęciu tutaj fotel-biurowy-obrotowy-qzy-c73-wybierz-k. Poniżej załączam moje zdjęcia. Będę nieopisanie wdzięczna za pomoc!!!

1.jpg

2.jpg

3.jpg

4.jpg

6.jpg

Link do komentarza
  • 6 miesiące temu...
7 godzin temu, MajsterWarszawski napisał:

Górna część jest do całkowitej przeróbki. Podejmę się prac niemal niemożliwych :)

 

 

 

Ta część była wprasowana i zapewne dodatkowo zgrzewana. Zgrzew jak widać okazał sie lichy dlatego puściło. Musiałbyś rurę od podnośnika/nogi wcisnąć w osadę siedziska a potem za pomocą zgrzewarki punktowej zgrzać całość, ale powolutku tak aby zbyt nie nagrzał się siłownik. Nie próbuj spawać elektrycznie lub gazowo bo ucieknie gaz z podnośnika z powodu rozszczelnienia siłownika od wysokiej temperatury.
Osadę siedziska musisz odkręcisz od fotela.

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...