Skocz do zawartości

Gdzie jechać na wakacje?


Recommended Posts

Jest w Europie taki kraj. Piękny, zielony, że wspaniałymi zamkami i pałacami, jeziorami, rzeczkami, pięknymi tradycjami, doskonałym jedzonkiem...

 

POLSKA się nazywa...

 

 

Szczególnie wschodnia

 

Póki co :zalamka:

Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
53 minuty temu, rustin napisał:

Naprawdę cię interesuje czy jak zwykle większość czepia się słówek? Przeważnie pisze z telefonu i słownik robi byki a w pośpiechu nie sprawdzam. Byłem trzy razy 

Daj spokój. Nie piszemy od dzisiaj.

Naprawdę mnie to zainteresowało.

Nie byłem pewien co chciałeś napisac

Jak mozesz napisz cos więcej

Link do komentarza

Co dokładnie Cie interesuje? Ja jeżdżę do Bogacs. Jest to dobre miejsce wypadowe do innych większych miast bo jest po środku, jest dużo taniej niż np w miskolc, Eger czy hajdo, spokój i cisza jeśli chodzi o kulturę. Mała miejscowość gdzie o 3 w nocy ulicami jeździ kolejka, ludzie śpiewają i się bawią w winnicach. Do tego jest bardzo fajny kompleks basenów, płacisz raz i chodzisz cały dzień i na wszystkie atrakcje. Nie jest to hajdoszoboszlo dzięki czemu nie ma problemu gdzie się położyć przy basenie itd, jest bardzo dużo turystów ale bez przesady. Jak byłem w hajdo to pół godziny chodzisz po basenie żeby się gdzieś wcisnąć.

Jak masz jakieś pytania to możesz na pw, którędy jechac itd.

Link do komentarza
  • 4 miesiące temu...
  • 4 miesiące temu...

Wolę wybierać kierunki bardziej oryginalne i tak w tym roku na późne wakacje jadę do Iranu. Wybieram się tam na wycieczkę objazdowa z wytwórnią wypraw. Biurem, które znane jest ze świetnej organizacji wyjazdów w atrakcyjne i jakże inne miejsca niż te najbardziej popularne. Już nie mogę się doczekać gdy zobaczę ten jakże odmienny kulturowo kraj jak i te pustynne krajobrazy czy gaje palmowe jak i delfiny w naturalnym środowisku. Zapowiada się cudna przygoda i niepowtarzalny wyjazd.

Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...