Skocz do zawartości

Dom w Czarnuszcze 2


Recommended Posts

Z racji tego że to mój pierwszy post na początku chciałbym się ze wszystkimi przywitać :)

 

Wraz z żoną na wiosnę planujemy rozpocząć budowę naszego wymarzonego domu. Link poniżej:

http://www.wybieramydom.pl/projekty_domow/16525-dom-w-czarnuszce-g2-ver2.html

 

Jesteśmy na etapie szukania wykonawcy i tu pytanie do doświadczonych użytkowników. Jaka powinna być cena robocizny postawienia SSO w Wola Aleksandra (woj. Mazowieckie powiat Legionowo).

Siedzę w branży elektrycznej i jak rozmawiam z moimi klientami to ceny mają strasznie rozbieżne. Oraz dodatkowe pytanie: Gdzie w dobrej cenie kupię materiały zeby nie przepłacać. Budynek chcemy postawić z betonu komórkowego, ława lana, dach z blachodachówki. 

 

Z góry dziękuję za porady.

Paweł

Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

 

dom ktory wybrales   jest bardzo ladny ale bardzo drogi w wykonaniu  i malo praktyczny    ludzie ktorzy buduja takie domy nie powini pytac o koszty bo kase musza miec tyle ile potrzeba    a potrzeba   bedzie ogromna chyba ze dla ciebie milion zl nie stanowi problemu......dom ma jedna wade..ktora bedzie w nim juz na zawsze.....na parterze   mamy salon i jeden maly pokoik........reszta u gory czyli latanie po schodach non stop...gora dol gora dol  setki tysiace razy  .....na dole   nie masz gdzie sie przebrac...bo jedna szafa w przedpokoju  na cala rodzinkie to za malo     .do tego zlokalizowana w sieni   ....czyli latanie do szaf u gory   non stop    bo jak wiemy  zony musza miec co najmniej 3 szafy pod reka zeby opanowac ...rodzinkie    .......dodam ze ten dom  ....u gory bedzie mila w pokojach skosy   a skosy ladnie wygladaja tylko na zewnatrz  bo w srodku domu  to przeklenstwo    ....chyba ze masz 165 cm a zonka 155  cm..to dasz rade   ...ogolnie dom       bardzo drogi w wykonaniu i malo praktyczny.....pobudowalem juz kilka domow....wiec cos juz wiem    .....moja rada     ..dom musi miec na dole  co najmniej salon i 2 pokoje....pietro musi miec siciany proste   bez skosów zadnych...i dodam ze dach kopertowy  to drogi dach w wykonaniu.......reasumuja wydasz bardzo duzo kasy.......i  kiedys powiesz      ......

i dodam ze taki dom    trzeba budowac  z najlepszyc materialow a ty piszesz cos o blchodachowce  i szukasz oszczednosci na materialach   czyli  ....chcesz drogi dom za malutkie pieniazki a to sie nieda .....jesli nie masz 1 miliona nie pchaj sie w ten projekt......jesli idzie o ceny materialow   to  sa wszedzie bardzo podobne.......robocizna pod wawa jest  napewno  najdrozsza w polsce bo taki to rynek.......zeby ci troche ulzyc to dodam ze ten milon licze juz z zagospodarowaniem  dzialki...polbruki tarasy   i troche mebli  ,,jesli  masz to budowac na kredyt  to moja szczera rada....postaw dom 120 metrow    i prosty..parterowy  z dachem dwuspadowym    za polowe tej ceny

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...