Skocz do zawartości

Temat obnażających "fahofców"


Gość elpapiotr

Recommended Posts

I co... zsunąłeś się z deski w czasie załatwiania potrzeby? Czy może zupa z talerza wylała się po postawieniu go na zamkniętej desce?

 

Na cały, czteropiętrowy blok TYLKO jedną miskę klozetową uszkodzili???

8 godzin temu, elpapiotr napisał:

"niechcący" uszkodzili

 A myślisz, że zrobili to celowo?

 

To nie paproki! To artyści!!!

Link do komentarza
Gość elpapiotr

Nie, nie zsunąłem się. Nie moja deska. Zupę Tobie dedykuję.

Tylko że te artyści odwalili fuchę u samotnego, starszego człowieka.

Trzeba naprawdę być jełopem budowlanym (patrz - hydraulicznym), bezczelnym fahofcem, by taką kichę odwalić wykorzystując bezradność samotnego człowieka.

Jak dla mnie to po prostu chamstwo i nie liczenie się z drugim człowiekiem.

Link do komentarza

U jednego samotnego i starszego człowieka artysta elektryk tak podłączył do podwójnego "pstryczka" w łazience wentylator i lampkę przy lustrze, że, lampka świeciła TYLKO wtedy, gdy włączony był wentylator... a ten mógł być włączony osobno... "Panie, tak MUSI być!"  a mistrz glazurnik (to ja!!!) zamienił miejscami dwa przewody przy włączniku i już NIE MUSIAŁO TAK BYĆ!!!

 

Wszędzie trafiają się chamscy i nie liczący się z drugim człowiekiem jełopy budowlane ( tu: elaktryczny), wykorzystujący bezradność samotnego człowieka - artyści...

Link do komentarza
Gość elpapiotr
26 minut temu, uroboros napisał:

Wszędzie trafiają się chamscy i nie liczący się z drugim człowiekiem jełopy budowlane ( tu: kafelkarze, hydraulicy i reszta speców), wykorzystujący bezradność samotnego człowieka - artyści...

Jak najbardziej się zgadzam :icon_razz:

PS. To nie był elektryk, tylko murarz udający elektryka, jak sądzę .

Edytowano przez elpapiotr (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Gość elpapiotr
13 minut temu, animus napisał:

Podłoga ta krzywa jest z "lastico", czasy PRL-u ,  więc mogło tak być, że stary kibelek też był tak skrzywiony, a starszy Pan zyskał tylko i aż na  nowej czystej muszli.

Czyli co ? Było krzywo, było dobrze, nagle zrobiło się źle !?

Po co na siłę tłumaczyć partactwo ?

Jeszcze się okaże, że ten stan rzeczy to ... same plusy.

Może pora na prostowanie podłogi ?

Bez przesady.

Z takim podejściem to się nie dziwię ...

 

Link do komentarza
42 minuty temu, elpapiotr napisał:

W tym konkretnym przypadku opisanym przeze mnie jest cała historia i tragedia, jaką przeżył starszy człowiek.

Odniosłem się do tego zdania.

Tragedii nie zmienisz, bo prostując wyłącznie muszlę, starszy człowiek będzie chodził po krzywej podłodze i siedząc na prostej muszli, będzie miał nierówno kolana.:hahaha2: 

 

A zrobiło się źle, bo czasy się zmieniły, z roku na rok jakość rośnie i  jest to po części zasługa solidnych wykonawców,  oraz inwestujących swoje pieniądze wymagających osób.   

Edytowano przez animus (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
1 godzinę temu, elpapiotr napisał:

Co, zabolało, że znowu pokazałem, jak kolega/koledzy "fachowcy" kichy odstawiają ?

W tym konkretnym przypadku opisanym przeze mnie jest cała historia i tragedia, jaką przeżył starszy człowiek, gdy fachmany w trakcie roboty nie dopuszczali do łazienki, zasłaniali widok itd.

Wiem, bo starszy pan opowiadał mi tą sprawę.

Zlituj się i nie wyolbrzymiaj problemu, to kibel jest troszkę przechylony to nie koniec świata, są i będą gorsze fuszerki. Chcesz poczytać o tragedii? to poczytaj sobie np tu

 Ciekawe skąd ten starszy pan widział że kibel krzywo stoi.

A swoją drogą spadek musi być aby gówno swobodnie zleciało :) 

Link do komentarza
Gość elpapiotr
Cytat

Tragedii nie zmienisz bo prostując wyłącznie muszlę starszy człowiek będzie chodził po krzywej podłodze i siedząc na muszli będzie miał nierówno kolana. 

Totalna bzdura.

Ale cóż, tylko budowlańcy mają takie podejście.

Co do jakości - fotki mówią same za siebie. 

Link do komentarza
21 minut temu, elpapiotr napisał:

fotki mówią same za siebie. 

A nie masz przypadkiem fotki tego starego, nieuszkodzonego sedesu z położoną na nim poziomicą? Czy nie było tak samo?

Mój kolega nie miał nigdy gorączki, bo nie miał termometru - wiesz, co chcę przez to powiedzieć, mam nadzieję...

Link do komentarza
1 godzinę temu, elpapiotr napisał:

Może pora na prostowanie podłogi ?

Firma, o której piszesz tak krytycznie, miała powymieniać piony, a nie prostować stare wylewki i podłogi...

 

1 godzinę temu, elpapiotr napisał:

Czyli co ? Było krzywo, było dobrze, nagle zrobiło się źle

Firma ODTWORZYŁA stan poprzedni, na który nikt wcześniej nie zwrócił uwagi, bo nie było poziomicy pod ręką...

 

3 godziny temu, joks napisał:

a misio chyba tęskni za szczepą na forum

Tu joks chyba ma rację... Piotruś pewnie pokłócił się z żonką i przyszedł tu wyładować swoje emocje...

 

1 minutę temu, elpapiotr napisał:

Taaa. Jeszcze trochę, a okaże się, że 90-latek po ścianach chodził, umywalkę ma na suficie, a rury w poprzek.

Nie przesadzasz  :icon_eek::icon_rolleyes: przypadkiem???

Link do komentarza
Gość elpapiotr

He, he. Nie pokłócił się.

Żonka czyta ten wątek i ma niezły ubaw.

Skomentowała krótko - coraz głupiej się tłumaczą, aby tylko przykryć czyjeś dziadostwo. Jeden drugiego kryje.

 

PS. Firma nie odtworzyła, firma spierdzieliła, i tyle. A wystarczyło prosto osadzić na starym miejscu nową muszlę.

Takie to trudne ? Zresztą wymiana muszli była "poza konkursem", bo jaśnie panowie hydraulicy w trakcie prac ... uszkodzili starą, poprzednią. Czy młotek się "wymsknął, czy coś innego - tego nie wiem.

Edytowano przez elpapiotr (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
12 minut temu, elpapiotr napisał:

Żonka czyta ten wątek i ma niezły ubaw.

Skomentowała krótko - coraz głupiej się tłumaczą, aby tylko przykryć czyjeś dziadostwo. Jeden drugiego kryje.

Wiesz co? przesadzasz, najwyraźniej masz wraz z małżonką syndrom  SKS. Kto kryje kogo? chory jesteś w swojej zawziętości aż do szpiku kości. Jeszcze trochę wywindujesz problem krzywego kibelka do rangi tragedii narodowej a ów staruszek powiesi sie z powodu okropnej tragedii bo nikt mu nie pomógł.

Czytałeś o tragedii jaka ludzie maja w poście #66 ? to poczytaj i pokaz to temu starczemu panu, jak przeczyta to będzie Bogu dziękował że ma tylko skrzywiony kibelek.

I na marginesie  zapytam sie od kiedy montaż kibla należy do elektryki?

Link do komentarza
5 minut temu, elpapiotr napisał:

Od zawsze. Dlatego nigdy, przenigdy nie wpuszczam do siebie żadnego ... (patrz mój podpis)

Bo temat jest w dziale elektrycznym.

Jak dobrze czytam ze zrozumieniem to rozumiem że wszystko robią u Ciebie elektrycy.

No to żeby być obiektywnym w osądzie fachowców elektryków to poczytaj sobie  (nawet tu na forum) wypadki spowodowane ewidentnie winą elektryka poprzez błędy w sztuce od których to poniosły śmierć ludzie.

Wtedy będziesz mógł powiedzieć, kto bez winy nie rzuci pierwszy kamieniem.

Link do komentarza

Z tym sralikiem to przy tej szerokości, sądząc po poziomicy jest odchyłka od pionu jakieś 1,5 - 2 cm. Pewnie posadzka jest z lekkim spadem w kierunku kratki ściekowej ( bo tak się kiedyś robiło) a do tego pewnie sam sralik jakiś najtańszy wybrakowany i lekko przekoszony. Tym sposobem jak się zbiegną dwie przyczyny, wychodzą niezłe klocki.

Link do komentarza
Gość elpapiotr
6 godzin temu, mhtyl napisał:

Może uściślę, założyłeś temat "Temat obnażających "fahofców" "w dziale elektrycznym i pokazują osadzenie kibelka utożsamiasz to z fachowcami elektrykami, ja tak bynajmniej to odbieram, więc nie rozumiem a może rozumiem aż nadto dlaczego robisz zasłonę dymną i wpierasz, że to "My"  gdzie tak naprawdę to Ty. I tak naprawdę to "Nas" tam nie było a Ty byłeś.

Może uściślę - nie założyłem żadnego tematu.

Zostałem w niego wrobiony przez moderację, w dodatku z fatalnym tytułem.

 

Ale, skoro obiecałem fotki - proszę bardzo :

 

I żeby nie było, że tylko Was się czepiam :

Najnowsza, dzisiejsza zdobycz - instalacja elektrycza przygotowana do zalania betonem. Dzieło elektryków  (zdjęcie najniżej)

 

PS. joks, nic się nie zmieniło. Zaczynasz wojenki, to masz wojenki, a że idiotą pozostałeś, to tym bardziej mam satysfakcję.

 

DSC_2224.JPG

DSC_2226.JPG

DSC_2227.JPG

DSC_2228.JPG

image z budowy.jpeg

Edytowano przez elpapiotr (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
1 minutę temu, elpapiotr napisał:

Może uściślę - nie założyłem żadnego tematu.

Zostałem w niego wrobiony przez moderację, w dodatku z fatalnym tytułem.

A tego to ja już nie wiedziałem, wiem co widzę, a widzę że to Ty jesteś autorem tematu, ale jeżeli tak było jak piszesz to miałeś prawo do zgłoszenia i nie wyrażenia zgody, w końcu to Twój nick widnieje jako autor tematu a nie admina.

Link do komentarza

no i jak byk podłoga krzywa , więc ludziki co wymienili kibel powinni ją wyprostować przed montażem ? i jeszcze ściany wyłożyć płytkami aby zakryć tą gustowną lamperyjkę z olejnej . Jak sracz wyglądał jak reszta tego przybytku to dziadżko na bank bije się piętami w tyłek ze szczęścia .

Link do komentarza
Gość elpapiotr
2 minuty temu, joks napisał:

no i jak byk podłoga krzywa , więc ludziki co wymienili kibel powinni ją wyprostować przed montażem ? i jeszcze ściany wyłożyć płytkami aby zakryć tą gustowną lamperyjkę z olejnej . Jak sracz wyglądał jak reszta tego przybytku to dziadżko na bank bije się piętami w tyłek ze szczęścia .

Rozumiem, że wcześniej, gdy poprzednia muszla była wyrównana (wypoziomowana) było źle.

Teraz jest dobrze, bo przecież inaczej się nie da, ma być krzywo gdy podłoga krzywa.

Litości !

joks, ja Ci już dziękuję za fachowość.

Link do komentarza
Dnia 13.08.2018 o 15:38, elpapiotr napisał:

Rozumiem, że wcześniej, gdy poprzednia muszla była wyrównana (wypoziomowana) było źle.

Teraz jest dobrze, bo przecież inaczej się nie da, ma być krzywo gdy podłoga krzywa.

Litości !

joks, ja Ci już dziękuję za fachowość.

sprawdzałeś ten poprzedni kibel poziomicą ?

Link do komentarza
Gość elpapiotr
5 godzin temu, joks napisał:

no i jak byk podłoga krzywa , więc ludziki co wymienili kibel powinni ją wyprostować przed montażem ? i jeszcze ściany wyłożyć płytkami aby zakryć tą gustowną lamperyjkę z olejnej . Jak sracz wyglądał jak reszta tego przybytku to dziadżko na bank bije się piętami w tyłek ze szczęścia .

Dokończę, bo przecież joks ma szacunek ... do wszystkich.

Ciekawe, czy będziesz bił się piętami w tyłek ze szczęścia w wieku 91 lat, bo tyle dziadżko ma.

 

Tak wygląda twój szacunek.

Tfu !

Link do komentarza
  • 2 tygodnie temu...
Gość elpapiotr

Witam.

Remont pewnego mieszkania. Centrum Katowic, stare budownictwo.

Będą tzw. gładzie gipsowe.

Ustalono, uzgodniono - elektrycy kładą nową instalację i wystawiają puszki (gniazdowe, wyłącznikowe) nad starym tynkiem nie więcej niż 5 mm.

 

Akrobata tak się rozpędził z gładzią, że kubaturę mieszkania pomniejszył. Trzeba było zmienić umowę czynszową, żeby nie było nadpłaty za "metry"

 

A na koniec zaczęło się poszukiwanie puszek.

 

I kto tu jest wełnistą istotą ?

 

 

Utopione puszki w sypalni 002 - kopia.jpg

Link do komentarza
24 minuty temu, elpapiotr napisał:

 

Ustalono, uzgodniono - elektrycy kładą nową instalację i wystawiają puszki (gniazdowe, wyłącznikowe) nad starym tynkiem nie więcej niż 5 mm.

 

 

 

 

Utopione puszki w sypalni 002 - kopia.jpg

 

8 minut temu, elpapiotr napisał:

Nawet, gdyby żądał, to co by to zmieniło ?

gdyby jaśnie wielmożny elektryk raczył spytać się tynkarzy ile zamierzają narzucić tynku....i jak piony wyglądają na ścianach to by problemu nie było

ale honor nie pozwala elektrykowi rozmawiać z ludźmi niższego szczebla

całe szczęście że nie wszyscy elektrycy każą prostować chałupę do obsadzonej przez niego puszkii

 

Edytowano przez joks (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
27 minut temu, elpapiotr napisał:

Witam.

Remont pewnego mieszkania. Centrum Katowic, stare budownictwo.

Będą tzw. gładzie gipsowe.

Ustalono, uzgodniono - elektrycy kładą nową instalację i wystawiają puszki (gniazdowe, wyłącznikowe) nad starym tynkiem nie więcej niż 5 mm.

 

Akrobata tak się rozpędził z gładzią, że kubaturę mieszkania pomniejszył. Trzeba było zmienić umowę czynszową, żeby nie było nadpłaty za "metry"

 

A na koniec zaczęło się poszukiwanie puszek.

 

I kto tu jest wełnistą istotą ?

 

 

Utopione puszki w sypalni 002 - kopia.jpg

To  zdjęcie, z takim komentarzem, świadczy na twoją niekorzyść.

Obnaża twój stan wiedzy o budownictwie ogólnym, a nawet o elektryce.

Link do komentarza
22 minuty temu, elpapiotr napisał:

Remont pewnego mieszkania. Centrum Katowic, stare budownictwo.

Będą tzw. gładzie gipsowe.

Ustalono, uzgodniono - elektrycy kładą nową instalację i wystawiają puszki (gniazdowe, wyłącznikowe) nad starym tynkiem nie więcej niż 5 mm.

Kto spieprzył?  ano powiem Ci, elektrycy schrzanili. 5 mm to mogą wystawać puszki w nowo budowanym domu gdzie ściany są równe a nie w starym budownictwie gdzie nieraz trzeba dać pół metra tynku aby wyprostować ściany (te pół metra to było tak na wyrost :) )

Piszesz , że ustalono z elektrykami,  a co ustalono z tynkarzami? Chyba nie powiesz że ustalono z tynkarzami to aby ściany były krzywe ale puszki muszą być z licowane z tynkiem bo tak elektryk je osadził :) 

I na tym zdjęciu widać ewidentnie że gładzi jest cieniutko, reszta to tynk.

Link do komentarza
Gość elpapiotr

To jest koło zamknięte.

Murarz postawi krzywo ściany, tynkarz "prostuje".

Gipsiarz po tynkarzu też musi "prosować', bo jest krzywo.

 

Ludzie, kiedy wreszcie zrobicie prosto ?

Cytat

I na tym zdjęciu widać ewidentnie że gładzi jest cieniutko, reszta to tynk.

I pewnie elektrycy specjalnie "utopili" puszki na złość murarzom, co ?

Człowieku, opamiętaj się.

DSC_2449 kopia.jpg

Edytowano przez elpapiotr (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Dawaj Piotrze , oczkujemy twojej celnej riposty...:icon_biggrin:

Przed chwilą, elpapiotr napisał:

To jest koło zamknięte.

Murarz postawi krzywo ściany, tynkarz "prostuje".

Gipsiarz po tynkarzu też musi "prosować', bo jest krzywo.

 

Ludzie, kiedy wreszcie zrobicie prosto ?

 

 

DSC_2449 kopia.jpg

to powinieneś wstawić w Galerii Fuszerki ....jest taki dział na tym forum

odnieś się do tych puszek zatynkowanych

Link do komentarza
3 minuty temu, joks napisał:

do ideału brakuje , niestety , mi tak moje oko podpowiada ...:icon_biggrin:

Zdjęcie jest zrobione z perspektywy spod kąta i założę się ze jeszcze obiektyw przerysował obraz, dlatego tak sie może wydawać.

Link do komentarza
Przed chwilą, mhtyl napisał:

Zdjęcie jest zrobione z perspektywy spod kąta i założę się ze jeszcze obiektyw przerysował obraz, dlatego tak sie może wydawać.

Spoiny nie grają

w prawym dolnym rogu wyraźnie widać że się mijają na winklu........musiał jakiś elektryk się wziąść za płytki bo prawdziwy glazurnik takich baboli nie robi...

Link do komentarza
Gość elpapiotr
2 minuty temu, joks napisał:

Spoiny nie grają

w prawym dolnym rogu wyraźnie widać że się mijają na winklu........musiał jakiś elektryk się wziąść za płytki bo prawdziwy glazurnik takich baboli nie robi...

Jak to nie robi ?

To robił ksiądz ?

Elektryk po pijaku lepiej zrobi :

 

DSC_2453 kopia.jpg

Link do komentarza

i pewnie ze mną , czyli akrobatą , ale ubij Heniu ....nie pamiętam...abym to robil

5 minut temu, mhtyl napisał:

A ciekawe kto to robił? Na pewno tynkarz z malarzem :) 

P1217568-300x224.jpg

 

P1217563-300x224.jpg

Źródło z której strony pochodzą fotki, tak elektrycy robią porządna robotę :) 

http://odbiorymieszkan.com.pl/

 

 

 

 

2 minuty temu, elpapiotr napisał:

Jak to nie robi ?

To robił ksiądz ?

Elektryk po pijaku lepiej zrobi :

 

DSC_2453 kopia.jpg

oj drogi Piotrze ...nie przeceniaj swoich mozliwości..

Link do komentarza

Tak szczerze... Takich zdjęć narobić mogę sporo. Co to ma istotnego w sobie , skoro jedno będzie z kotłowni, drugie z sanitariatu na fabryce, a trzecie z obory?

Gdy inwestor chce 110m2 płytki położonej za dupami krów w 3 dni to i w dupie ma ułożenie spoin. Zaraz zarośnięte gownem, oby nie odpadły przez naście lat. Panie Piotrze, pojęcie estetyki jest niezmiernie względne. 

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...