Skocz do zawartości

Recommended Posts

Witam

Może ktoś miał taki problem z drzwiami KMT ?

Po paru miesiącach eksploatowania na rancie drzwi  wytarła się okleina. KMT napisało, że " wykazana wada powstała podczas eksploatacji drzwi, wytarcie jest mechaniczne na rancie skrzydła i nie powstało samoistnie " i po reklamacji. Jak to jest możliwe, że okleina po niedługim czasie tak się wytarła. Boję się już myć te drzwi, aby dalej to nie postępowało. Co z tym można zrobić / Jak z nimi wywalczyć wymianę ?

20171113_103542.jpg

Link do komentarza
8 minut temu, Marta K napisał:

Witam

Może ktoś miał taki problem z drzwiami KMT ?

Po paru miesiącach eksploatowania na rancie drzwi  wytarła się okleina. KMT napisało, że " wykazana wada powstała podczas eksploatacji drzwi, wytarcie jest mechaniczne na rancie skrzydła i nie powstało samoistnie " i po reklamacji. Jak to jest możliwe, że okleina po niedługim czasie tak się wytarła. Boję się już myć te drzwi, aby dalej to nie postępowało. Co z tym można zrobić / Jak z nimi wywalczyć wymianę ?

20171113_103542.jpg

A w jaki sposób to się tak przetarło?

Link do komentarza
2 minuty temu, Marta K napisał:

Jest pochwyt od zewnątrz. Co to ma za znaczenie czy klamka czy pochwyt. Nie takich pytań oczekiwałam. Jeśli nie miałeś takiego przypadku to mi niestety nie pomożesz.

 

 

 

 

KMT 3 lata temu zamontowałem rodzicom w domu i nawet śladu użytkowania nie widać... Nie denerwuj się, ale samo się od dotykania nie przeciera... Czasami dociepleniowcy pomogą, czasami chemia od mycia...

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...