Skocz do zawartości

Historia edycji

herbatkowy

herbatkowy

Witam, sprawa może dla niektórych śmieszna, dla innych wręcz żałosna ale... potrzebuję uszczelnić dwa okna w mieszkaniu, oczywiście wieje między ramą a skrzydłem, z dołu z boku i tak dalej, okna są PCV ale chyba jakaś dolna półka po taniości, nie mam zamiaru ich naprawiać, regulować czy tam wymieniać uszczelek bo mieszkanie jest wynajmowane i nie będę w nie inwestować. Chcę czymś po prostu pozalepiać te szpary żeby na łeb nie wiało, z tym że czymś takim co da się W MIARĘ komfortowo usunąć po zimie. Jaki rodzaj silikonu (czy może pianki?) polecacie? Jest tego multum, uszczelniacze akrylowe, silikonowe, szklarskie itp, a może jakaś taśma którą da radę obkleić szpary i nie przepuści zimna? niestety nie jest ot moja działka i nie znam wszystkich tych specyfików i nie wiem co najlepiej się nada. Najlepiej gdyby było to w kolorze białym tak żeby jakkolwiek to wyglądało z daleka...
PS:  Liczę się z tym że tych okien nie będzie można otwierać  :) Dzięki pozdrawiam.

herbatkowy

herbatkowy

Witam, sprawa może dla niektórych śmieszna, dla innych wręcz żałosna ale... potrzebuję uszczelnić dwa okna w mieszkaniu, oczywiście wieje między ramą a skrzydłem, z dołu z boku i tak dalej, okna są PCV ale chyba jakaś dolna półka po taniości, nie mam zamiaru ich naprawiać, regulować czy tam wymieniać uszczelek bo mieszkanie jest wynajmowane i nie będę w nie inwestować. Chcę czymś po prostu pozalepiać te szpary żeby na łeb nie wiało, z tym że czymś takim co da się W MIARĘ komfortowo usunąć po zimie. Jaki rodzaj silikonu (czy może pianki?) polecacie? Jest tego multum, uszczelniacze akrylowe, silikonowe, szklarskie itp. niestety nie jest ot moja działka i nie znam wszystkich tych specyfików i nie wiem co najlepiej się nada. Najlepiej gdyby było to w kolorze białym tak żeby jakkolwiek to wyglądało z daleka...
PS:  Liczę się z tym że tych okien nie będzie można otwierać  :) Dzięki pozdrawiam.

herbatkowy

herbatkowy

Witam, sprawa może dla niektórych śmieszna, dla innych wręcz żałosna ale... potrzebuję uszczelnić dwa okna w mieszkaniu, oczywiście wieje między ramą a skrzydłem, z dołu z boku i tak dalej, okna są PCV ale chyba jakaś dolna półka po taniości, nie mam zamiaru ich naprawiać, regulować czy tam wymieniać uszczelek bo mieszkanie jest wynajmowane i nie będę w nie inwestować. Chcę czymś po prostu pozalepiać te szpary żeby na łeb nie wiało, z tym że czymś takim co da się W MIARĘ komfortowo usunąć po zimie. Jaki rodzaj silikonu (czy może pianki?) polecacie? Najlepiej gdyby było to w kolorze białym tak żeby jakkolwiek to wyglądało z daleka...
PS:  Liczę się z tym że tych okien nie będzie można otwierać  :) Dzięki pozdrawiam.

×
×
  • Utwórz nowe...