Skocz do zawartości

Historia edycji

Przemo5936

Przemo5936

Cześć wszystkim.

Szukam inspiracji jako że mamy zimę także prace na ten sezon zakończyłem a rozpocząłem planowanie prac na sezon przyszły żeby nie tracić czasu na planowanie wiosną tylko ruszyć z pracami. Konkretnie postawiłem garaż jak widać na foto. Garaż będzie nieogrzewany. Rozmyślam nad wykończeniem podłogi. Początkowo myślałem zrobić razem z podjazdem z kostki brukowej ale nie byłem do końca przekonany że tak właśnie zrobię ciągle siedziało mi w głowie że kostkę się zamiecie ale dalej będzie stwarzała wrażenie ,,brudnej,, myślałem o płytkach ale tu znowu pojawia się zgrzyt  bo zimą nieogrzewany garaż roztopiony śnieg ślisko itp. Tak więc jestem w kropce i sam nie wiem posadzki nie wylałem póki co żeby mieć na wiosne ku temu możliwość a wylać możną w każdej chwili. Póki co dumam co będzie ładne estetyczne ,,czyste,, nie jakoś kosmicznie drogie czego nie zniszczy zbyt łatwo sól z nadkoli zimą. Może ktoś coś zrobił u siebie ktoś coś gdzieś widział , ma jakiś pomysł chętnie posłucham waszych pomysłów podpowiedzi.

20161122_133524.jpg

Przemo5936

Przemo5936

Cześć wszystkim.

Szukam inspiracji jako że mamy zimę także prace na ten sezon zakończyłem a rozpocząłem planowanie prac na sezon przyszły żeby nie tracić czasu na planowanie wiosną tylko ruszyć z pracami. Konkretnie postawiłem garaż jak widać na foto. Garaż będzie nieogrzewany. Rozmyślam nad wykończeniem podłogi. Początkowo myślałem zrobić razem z podjazdem z kostki brukowej ale nie byłem do końca przekonany że tak właśnie zrobię ciągle siedziało mi w głowie że kostkę się zamiecie ale dalej będzie stwarzała wrażenie ,,brudnej,, myślałem o płytkach ale tu znowu pojawia się zgrzyt  bo zimą nieogrzewany garaż roztopiony śnieg ślisko itp. Tak więc jestem w kropce i sam nie wiem posadzki nie wylałem póki co żeby mieć na wiosne ku temu możliwość a wylać możną w każdej chwili. Póki co dumam co będzie ładne estetyczne ,,czyste,, nie jakoś kosmicznie drogie czego nie zniszczy zbyt łatwo sól z nadkoli zimą.

20161122_133524.jpg

×
×
  • Utwórz nowe...