Skocz do zawartości

Wiele narzędzi na jednej baterii - nowa seria od YATO


Recommended Posts

System 18 V to seria narzędzi akumulatorowych YATO, które zasilane są tą samą wytrzymałą baterią. Każde z urządzeń można kupić w zestawie z akumulatorem i szybką ładowarką lub też solo, co jest idealnym rozwiązaniem, gdy powiększa się swój zestaw.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/wokol-domu/narzedzia-ogrodnicze/aktualnosci/24550-wiele-narzedzi-na-jednej-baterii-nowa-seria-od-yato

Link do komentarza
wiele dobrych narzędzi można znaleźć na stronie np. RG Narzędzi. teraz dużo urządzeń można dostać od ręki, wystarczy porozglądać się w internecie i wiele do tej pory profesjonalnych prac można załatwić dzięki temu w domu.
Link do komentarza
Gość xxxxxxxxxxxxxx
Niestety pudło kolego. To jest bateria do osprzętu marki STHOR a nie YATO. I link który zapodałeś do sklepu nie jest sklepem firmowym marki YATO. Sklep firmowy który może używać nazwy YATO bo to jest znak zastrzeżony może używać tylko właściciel, a właścicielem marki YATO jest TOYA znajdująca się we Wrocławiu na Ul. Sołtysowickiej. https://www.googleadservices.com/pagead/aclk?sa=L&ai=DChcSEwjTipfx99fXAhUGte0KHUffCNYYABAAGgJkZw&ohost=www.google.pl&cid=CAASE-RoJY-sNnDuB7Gs9EA_FxceSbs&sig=AOD64_1KThnXc7oIzId__dWBe7HgBS7a0A&q=&ved=0ahUKEwi65pLx99fXAhWSblAKHTJgBpEQ0QwIKw&adurl= A akumulator do osprzętu marki YATo 18V kosztuje 117 zł https://toya24.pl/product-pol-10004824-AKUMULATOR-LI-ION-18V-DLA-YT-82855.html Cena tego samego akumulatora 18V do YATO w sklepie jaki zapodałeś linka to 151,15 zł. I wychodzi na to, że pomimo używania nazwy YATO w nazwie sklepu Yato nie to sklep firmowy.
Link do komentarza
Gość xxxxxxxxxxxxxx
Dzięki. Już jestem tylko działać nie mogę :) Nie wiem co sie porobiło z wklejonymi przeze mnie linkami, chyba jakiś chochlik, ale dodam tylko że sklep firmowy w necie można znaleźć na Toya.24.
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

  • Najnowsze posty

    • Współwłasność obejmuje wszystko co odziedziczyliśmy po rodzicach ,nie ma jeszcze fizycznego podziału działki ani domu .Postanowieniem sądu nabyliśmy udziały ułamkowe w całości  ,ja mniej siostra więcej .Siostra robi z naszym ogrodem co chce ,nie pytając mnie o zdanie czy zgodę .
    • tylko ogród jest wspólny? w umowie jest tylko mowa o udziałach? decydowanie o sposobie zagospodarowania powinno polegać na zasadzie porozumienia, tu udziały raczej nie mają decydującej roli, ale jak porozumienia nie ma to pozostaje rozstrzygnięcie sądowe, nic innego
    • o ile nic się nie zmieniło, to te 8m odległości jest nadal wystarczające, więc stary budynek nie jest w strefie oddziaływania nowej inwestycji,  co oznacza, że nie ma wymogów odnośnie oddzielenia pożarowego (ściany pożarowej) bo zachowane są odległości, nie widzę powodu czynienia takich manixów są czasami (z tego co pamiętam) jakieś obostrzenia w gęstej zabudowie zakwalifikowanej do miejskiej, ale to jest zawarte zazwyczaj w MPZP   stąd pytanie - czy to Twoje przemyślenia, czy ktoś Ci to powiedział poza tym tak czy siak potrzebujesz projektanta do chociażby adaptacji projektu, więc ten Ci by to wyjaśnił   masz tam Studium czy MPZP?
    • Mam pytanie odnośnie altany ogrodowej .Moja siostra w naszym wspólnym ogrodzie wyłożyła kostkę o wymiarach 4x4 metry a na niej postawiła drewnianą altanę ogrodową wraz z meblami . Nie wyraziłem zgody jako współwłaściciel nieruchomości .Mam mniejsze udziały ,ona większe i twierdzi ,że ma prawo sobie takie konstrukcje stawiać gdzie chce .Czy siostra ma rację?
    • widzę, że Kolega, podobnie jak zeniu, opanował perfekcyjnie mistyczną sztukę ctrl+c - ctrl+v więc wiemy jak wyglądają przepisy i teorię jeżeli chodzi o to jak to wygląda niemniej jednak zalecałbym zapoznanie się z wymogami zawartymi w PnB i warunkach umowy kredytowej odnośnie zakończenia robót; być może wystarczy zgłoszenie zamiaru przystąpienia do użytkowania, urząd to oleje (cicha zgoda), wtedy wystąpić o zaświadczenie o braku sprzeciwu co do zamiaru przystąpienia do użytkowania i to może mogłoby zaspokoić papierożądność banku; pakowanie się w pozwolenie na użytkowanie może się Panu Ł czkawką odbić, bo to już trochę inna bajka i urząd może to potraktować znacznie poważniej, nawet jak dotyczy w sumie niewielkiego zakresu robót, bo tam też często siedzą ludzie, co wg schematu lecą   ale to nie mój cyrk, to tylko moje zdanie, choć na własne życzenie pchanie pod górę nigdy mi się nie podobało
  • Popularne tematy

×
×
  • Utwórz nowe...