Skocz do zawartości

Historia edycji

LucaO

LucaO

Dzieki za podpowiedzi, powiedzmy że jest minimalne ugięcie płyty , co wtedy zastosować by to ugięcie zniwelować ? 
Kolejna warstwa płyt mfp poprzecznie ułożona do pierwszej ? 

Mam jeszcze jedno pytanie , ponieważ z jednej strony ściany (tej najdłuższej) mam odstęp między ścianą a płytą ok4-5cm czym można by było tą lukę "zakryć" ? Docinka 4cm kawałka płyty mfp jest bez sensu ,między tą przerwą jest to co pod płytą mfp - czyli jadąc od piwnicy(sufit piwnicy) to płyta Gk - wełna mineralna - folia paroizolacyjna i płyty mfp
Główkuję co mozna zastosować w tą lukę by współpracowało to właśnie z płytkami 

LucaO

LucaO

Dzieki za podpowiedzi, powiedzmy że jest minimalne ugięcie płyty , co wtedy zastosować by to ugięcie zniwelować ? 
Kolejna warstwa płyt mfp poprzecznie ułożona do pierwszej ? 

Mam jeszcze jedno pytanie , ponieważ z jednej strony ściany (tej najdłuższej) mam odstęp między ścianą a płytą ok4-5cm czym można by było tą lukę "zakryć" ? Docinka 4cm kawałka płyty mfp jest bez sensu między tą przerwą jest to co pod płytą mfp - czyli jadąc od piwnicy to płyta Gk - wełna mineralna - folia paroizolacyjna i płyty
Główkuję co mozna zastosować w tą lukę by współpracowało to właśnie z płytkami 

LucaO

LucaO

Dzieki za podpowiedzie , powiedzmy że jest minimalne ugięcie płyty , co wtedy zastosować by to ugięcie zniwelować ? 
Kolejna warstwa płyt mfp poprzecznie ułożona do pierwszej ? 

Mam jeszcze jedno pytanie , ponieważ z jednej strony ściany (tej najdłuższej) mam odstęp między ścianą a płytą ok4-5cm czym można by było tą lukę "zakryć" ? Docinka 4cm kawałka płyty mfp jest bez sensu między tą przerwą jest to co pod płytą mfp - czyli jadąc od piwnicy to płyta Gk - wełna mineralna - folia paroizolacyjna i płyty
Główkuję co mozna zastosować w tą lukę by współpracowało to właśnie z płytkami 

×
×
  • Utwórz nowe...