Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok

Historia edycji

animus

animus

1 godzinę temu, MarcinBodzio napisał:

płyta balkonowo tylko "od góry" posiada styropian, nad prętami wewnątrz wylewki. Od spodu płyty, po bokach i od fruntu - brak styropianu. Dodam, że zimą czuć chłód na panelach w rejonie balkonu i "szum" z zewnątrz (wrażenie że jak docisnę ręką balkon to wycisza się, tak jakby był nie do końca szczelny). Natomiast latem w pokoju gorąco, nawet ponad 30 st potrafi być (zachodnia strona). Tak jakby brak izolacji przenosił ciepło

@TINEK a czy uszczelniacz dekarski można położyć na fugę/silikon? czy dostępny w różnych kolorach jest? 

To jednak rozpierducha konieczna, góra, dół, boki muszą być obłożone styropianem 10cm, styropian powinien połączony być w jedną całość również  z izolacją ściany i teraz nasuwa się pytanie, ile styropianu znajduje się pod tą wylewką?   

Można, kolorów jest mniej, bezbarwny, czerwony, szary, brązowy i czarny. 

animus

animus

1 godzinę temu, MarcinBodzio napisał:

płyta balkonowo tylko "od góry" posiada styropian, nad prętami wewnątrz wylewki. Od spodu płyty, po bokach i od fruntu - brak styropianu. Dodam, że zimą czuć chłód na panelach w rejonie balkonu i "szum" z zewnątrz (wrażenie że jak docisnę ręką balkon to wycisza się, tak jakby był nie do końca szczelny). Natomiast latem w pokoju gorąco, nawet ponad 30 st potrafi być (zachodnia strona). Tak jakby brak izolacji przenosił ciepło

@TINEK a czy uszczelniacz dekarski można położyć na fugę/silikon? czy dostępny w różnych kolorach jest? 

To jednak rozpierducha konieczna, góra, dół, boki muszą być obłożone styropianem 10cm, styropian powinien połączony być w jedną całość również  z izolacją ściany i teraz nasuwa się pytanie, ile styropianu znajduje się pod tą wylewką?   

• Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Nie dopatruj się ... nie ma Albo tak skutecznie udaje Nie przyjął . W zasadzie to nie przyjęli, bo inni przyszli przyklaskiwać   Oczywiście, że tak
    • Nie wiem dokładnie jak wyglądają te "półki", ale najprawdopodobniej u Ciebie montaż będzie możliwy  tylko POD PÓŁKĄ...   Żeby uzmysłowić sobie jak wygląda montaż takiego sufitu, obejrzyj na YT jakiś filmik z montażu.
    • Też zeniu się władowałeś w "rozmowę" mhtyla ze mną i Dagą... feeee, niekulturalnie...   Ja zaś widzę takie coś (post #58 i ze trzy następne...):     Rozumny user widzi, że Redakcja już załatwiła sprawę (czego dowodzi zresztą ta, tocząca się pyskówka) i nie ma zamiaru zajmować się tym "zagadnieniem"... Ale to widzi rozumny user... natomiast mhtyl tego nadal nie widzi i nie rozumie, że raczej nic nie wydusi więcej... Moje kulturalne zwrócenie uwagi w poście #62 spowodowało wybuch histerii mhtyla i tą gównoburzę...   A ja jednak myślę, że już  - w jakiś sposób, nieuchwytny dla ciebie - odpowiedziała...     Parami chłopcy, parami...
    • bez komentarza...   I teraz widać, dlaczego napisałem:  
    • A kto Henia pierwszy atakuje? Sądzisz że nie będę się odzywał na głupie zaczepki i jakieś wyssane z palca domniemania. Czepiałem się Ciebie albo bobasa pierwszy? Zobacz sobie kilka postów wstecz i odpowiedz sobie tak na chłodno sama na to pytanie skoro jesteś tak bardzo pobudzona że nie kontrolujesz to co piszesz.   I po raz kolejny mam ci tłumaczyć???? To jest wątek o klubach i oszczerstwo na mój temat padło w klubie więc tu jest miejsce na rozstrzygnięcie tego oszczerstwa. Zrozumiała w końcu?  Natomiast nie jest tu temat o tym co Wy tu wywlekacie wraz z bobasem. Mam nadzieje że Redakcja w końcu odpowie. Oni się władowali bo to wróżbici są, oni wiedzą co Redakcja ma na myśli.   A kim Ty jesteś? zastępca admina? Twoje zdanie w tym problemie najmniej mnie obchodzi. jakie masz prawo do tego aby oceniać moje zachowania? Co admin wyciachał? Nie masz za grosz rozeznania w temacie ale do powiedzenia oj dużo ale nie na temat, nic admin nie wyciachał!!!! Ty jesteś chora umysłowo. bajbaga mnie oczernił i skłamał i o to chodzi ale ty jak zwykle klapki na oczach. Ile razy można Ci tłumaczyć o co tu chodzi??? Acha, napisz jeszcze do admina że chce bajbage udupić A ja tobie klepie jedno i to samo i też twój umysł nie może tego pojąć, po pierwsze że chodzi o oszczerstwo, po drugie że nie jest tu temat na takie anse. Nie możesz zabrać ze sobą bobasa do tematu i tam jechać na ostro  
  • Popularne tematy

• Utwórz nowe...