Skocz do zawartości

mhtyl zbanowany


Recommended Posts

1 minutę temu, gawel napisał:

Ja nie mówię w imieniu forum bo nie mam takiego prawa, cóż forum to również jego zasady i administrator przecież Henryk nie obraził się na mnie i na Ciebie oraz generalnie chyba na prawie nikogo z forumowiczów. Z resztą tu chyba nie o obrazę chodzi ale nie wiem jak to dokładnie nazwać w cenzuralny sposób...

:scratching:

Link do komentarza
1 minutę temu, Takiowaki napisał:

Ten miesięczny ban tak go dotknął?

Nie sądzę.

5 minut temu, retrofood napisał:

No to Heniu już nie wróci. Przesiadł się na muratora.

Szybko wysadzony zostanie z siodła - zadba o to przynajmniej jeden z tamtejszych moderatorów (tu piszący), bo tu od Henia dobrze dostał popalić. :D

Link do komentarza
7 minut temu, gawel napisał:

No rzeczywiście to co robi Henryk to jest temat dnia i hicior godny poziomu tego forum

Oj tam, oj tam...

 

 

 

Przecież ktoś z Was ma do Niego jakieś namiary... nic nie powie? nic nie przekaże? zabronił przekazywania?

 

Jak czyta, to niech komuś coś, nawet jakby zastrzegł przekazywanie na ogół foruma...

 

A może już komuś coś - z zastrzeżeniem o nieprzekazywaniu O.o:icon_confused: i  nie przekazują...

 

Ciekawe...

 

Link do komentarza

Często rozmawiam z Heniem telefonicznie i po prostu przez ostatnie potraktowanie przez redakcję tego forum stwierdził że nie warto i dał sobie spokój. Jeżeli dalsze bicie piany w tym temacie sprawia przyjemność to śmiało.

Link do komentarza
2 minuty temu, gawel napisał:

Często rozmawiam z Heniem telefonicznie i po prostu przez ostatnie potraktowanie przez redakcję tego forum stwierdził że nie warto i dał sobie spokój.

To wyjaśnia sprawę i Twoją postawę... szczególnie przy określeniu poziomu foruma...

Link do komentarza
Gość
Temat jest zablokowany i nie można w nim pisać.

×
×
  • Utwórz nowe...