Skocz do zawartości

Jaki jest najmodniejszy i najbardziej pożądany dom drugiej dekady XXI w.?


Recommended Posts

Nasze czasopismo ma 20 lat. Czy w tym czasie polski dom jednorodzinny jakoś się zmienił? Czy marzenia i oczekiwania współczesnych inwestorów różnią się tych sprzed dwóch dekad? Tak, i myślę, że będziecie Państwo zaskoczeni, jak bardzo.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/budowlane-abc/reportaze/a/23677-jaki-jest-najmodniejszy-i-najbardziej-pozadany-dom-drugiej-dekady-xxi-w

Link do komentarza

Sam niebawem będę się zastanawiał nad elewacją budynku. Mam już lekki misz masz kolorystyczny. Białe okna elewacyjne, dwie szare bramy garażowe. Ściany bardziej na biało z szarymi wstawkami, ewentualnie coś w stylu betonu architektonicznego, jakieś jasne drewno (a dokładniej jego imitacja malowana na jasny kolor). Komuś może jakiś taki projekt gdzieś mignął przed oczyma?

Tylko ta bryła ... Długa, prostokątna, jednospadowa, trzy kondygnacje. 😋

Link do komentarza
1 minutę temu, MTW Orle - osuszanie budynków napisał:

a ta wykładzina na ścianie jak wygląda po latach  ? - wiesz ?????

Wiem jak wygląda chyba po czterech latach. Nawet umyta raz myjką. Kaseton elewacyjny stalowy malowany proszkowo pod dany kolor RAL wypadł gorzej...

Mnie ratuje może troszkę brak bezpośredniego nasłonecznienia. Na południowej będzie zwykły baranek 1,5 silikonowy w lekko brudnej białej bazie.

Link do komentarza
2 minuty temu, Takiowaki napisał:

Wiem jak wygląda chyba po czterech latach. Nawet umyta raz myjką. Kaseton elewacyjny stalowy malowany proszkowo pod dany kolor RAL wypadł gorzej...

Mnie ratuje może troszkę brak bezpośredniego nasłonecznienia. Na południowej będzie zwykły baranek 1,5 silikonowy w lekko brudnej białej bazie.

znaczy nie namawiam na siłę

podaję możliwość  byłem na pokazie/szkoleniu - mnie się podobało

choć nie ukrywam że jest przy tym troszkę grzebania bo wyciskanie trzeba rozpocząć w ODPOWIEDNIM  momencie

natomiast

łatwość zmiany kolorów nieoceniona

Link do komentarza
6 minut temu, MTW Orle - osuszanie budynków napisał:

znaczy nie namawiam na siłę

podaję możliwość  byłem na pokazie/szkoleniu - mnie się podobało

choć nie ukrywam że jest przy tym troszkę grzebania bo wyciskanie trzeba rozpocząć w ODPOWIEDNIM  momencie

natomiast

łatwość zmiany kolorów nieoceniona

ten ODPOWIEDNI moment nie jedną ekipę :icon_rolleyes: ambitnych dociepleniowców zgubił i przestawiali się na inne rozwiązania.

Sam ceresit był chyba prekursorem wyciskania desek, sporo w kraju mc' burgerowych budek tym obrobili 😊

Edytowano przez Takiowaki (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...