Skocz do zawartości
AktywForum
Zbieraj punkty i wymieniaj na nagrody!

sprawdź punkty

Chcesz, żeby myśliwi polowali na twojej działce?

Recommended Posts

Dnia 29.10.2017 o 15:45, joks napisał:

Miałem i ja do czynienia z ,,ekologami '' na swoim terenie , tzw. sprawa Doliny Rospudy ......sponsorowani byli i tyle ...

aha ...według mnie ci wszyscy ekolodzy to banda małoletnich debili ...tak mniej więcej w 98%tach , reszta to kretyni ...ci starsi

Brawo ! znaczy się "Brawo".  Pomijając szopki dużych fundacji,którzy mają wolontariat do łowienia sponsorów to są jeszcze ludzie,którym faktycznie i mądrze zależy na przyrodzie. Wyzywanie ludzi od debili i kretynów może wypływać od kogoś kto nie dysponuje potrzebną wiedzą albo jest zwyczajnym ignorantem.

24 minuty temu, Buduowa napisał:

Brawo ! znaczy się "Brawo".  Pomijając szopki dużych fundacji,którzy mają wolontariat do łowienia sponsorów to są jeszcze ludzie,którym faktycznie i mądrze zależy na przyrodzie. Wyzywanie ludzi od debili i kretynów może wypływać od kogoś kto nie dysponuje potrzebną wiedzą albo jest zwyczajnym ignorantem.

Otóż wiedzę swą o tych debilach wyniosłem z osobistych kontaktów z nimi więc jako takie pojęcie o nich mam ..

"Według mnie ci wszyscy ekolodzy to banda małoletnich debili ...tak mniej więcej w 98%tach , reszta to kretyni" .  Osobiste kontakty ze wszystkimi czy tylko  tak się napisało ?

Sugeruje nie wrzucać wszystkich do jednego wora, bo jest to zwyczajnie nie sprawiedliwe a na pewno krzywdzące. Dojrzały człowiek odpowiada za swoje słowa i ich konsekwencje.

• 3 lata temu...
Dnia 6.01.2018 o 21:42, retrofood napisał:

Całkowicie się z Tobą zgadzam, ale nie wiem co zrobię jeśli pójdę do swojego lasu i ujrzę tam myśliwego, który w dodatku powie mi "spier*alaj!". Nie ręczę za siebie.

Nie wiem kto z Was ma prywatne, leśne działki, które Związek Łowiecki traktuje jak własne i włącza w obszary łowieckie bez wiedzy i zgody właściciela. Tak jest w Polsce szanowane prawo własności. Ja mam obowiązek zalesiania i utrzymania terenu w stanie właściwym, a inni mogą z tego korzystać bez mojej wiedzy i zgody. Bezczelność i chamstwo, nie myślistwo!

A odszkodowania byś chciał? Na pewno. Ale polowań to już zabronić. 

Wiedz, że zwierzyna jest własnością skarbu państwa dlatego myśliwi mogą również na twoim terenie polować. A jak chcesz ich przegonić to nie licz na kasę za straty ze strony zwierząt Polaku bez krzty wiedzy! 

6 godzin temu, Antygłupek napisał:

A odszkodowania byś chciał? Na pewno. Ale polowań to już zabronić.  

Głupku, bez "Anty", odszkodowań nigdy nie widziałem i widzieć nie chcę. Ani nikomu nie zabraniam polowania u siebie, w swoim lesie. Niech poluje ile chce

Wiedz, że zwierzyna jest własnością skarbu państwa dlatego myśliwi mogą również na twoim terenie polować.  

A co, myśliwi też są własnością skarbu państwa? Czy kłusują zupełnie prywatnie, do własnej kieszeni? Od kiedy każdy cieć może włazić innej osobie na podwórko? W Ameryce jest za to kulka w łeb! I bardzo dobrze!

A jak chcesz ich przegonić to nie licz na kasę za straty ze strony zwierząt Polaku bez krzty wiedzy! 

Nie liczę, @Głupku bez mózgu.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się

• Utwórz nowe...