Skocz do zawartości

Jakie są dopłaty do likwidacji pieców węglowych?


Recommended Posts

Samorządy nie tylko stawiają wymagania dotyczące kotłów i paliwa. Co ważniejsze, dopłacają do modernizacji systemów grzewczych. W zależności od gminy dofinansowanie może dotyczyć podłączenia do sieci ciepłowniczej czy gazowej, albo zakupu nowoczesnego kotła. Na ogół jest to 50 do 80% kosztów wymiany starego pieca.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/instalacje/kotly-i-podgrzewacze/a/24492-jakie-sa-doplaty-do-likwidacji-piecow-weglowych

Link do komentarza
Witam buduję dom pod Warszawą - wschód . Podłączenie gazu TO JEST JAZDA BEZ TRZYMANKI 6 miesięcy warunki po otrzymaniu UMOWA - 16 miesięcy czas na podłączenie sieci do dzialki , w trakcie P R O B L E M Y nie mieszczą się w drodze gminnej ( droga nie utwardzona narmalna ) , oczekiwanie na zgody sąsiadów ( linia ma biec za ich ogrodzeniem ) Polacy jak to Polacy a co ja będę z tego miał . Więc zostaje chyba Ś M I E C I U CH --- TO JEST PRAWDA O SMOGU W POLSCE
Link do komentarza
Droga prywatna 300 m. Gazociąg w ulicy głównej , w marcu br. wystąpiliśmy z sąsiadami do gazowni o przyłączenie do gazociągu. Bez problemu dostaliśmy warunki, potem umowy, podpisaliśmy służebność drogi (gazownia zapłaciła za notariusza). Na wiosnę budują gazociąg i przyłącza a do września 2018 mamy gaz w domach. Sama prowadziłam tą sprawę więc wiem jak jest. No problem.
Link do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
Gość Anubis
Mam to samo, 9 miesięcy od złożenia dokumentów przyjechali założyć skrzyknę gazowniczą. Kleli że im woda wykop zalewa, mogli przyjechać jeszcze później to kuli by kilofami zmarzlinę, kpina po prostu. Tym sposobem na tę zimę zostaje śmieciuch. Nie przerobię całej instalacji w środku sezonu grzewczego, bo niby jak!? A o tych dopłatach całych jak zapytałam w gminie to mnie do banku odesłali, a Pani w banku się tylko zaśmiała. Tyle dostają z przydziału że na trzy inwestycje im starcza, wnioski mają już więc na jakieś 10 lat do przodu przyjęte... no coments!
Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...