Skocz do zawartości

Historia edycji

Przemo5936

Przemo5936

Dnia 5.12.2017 o 15:38, rustin napisał:

Na razie żadnych nie nawiewnikow nie ma. Przed wprowadzeniem zamontuje ciśnieniowe jak radziłes.
Zastanawiam się jeszcze czy na początek nie spróbować nawiewnikow wrebowych o których pisałeś, są mniej inwazyjne dla okna a jak nie będą działać to nie będzie szkoda bo są tanie.


Już myślałem, że coś z wentylacja mam nie tak ze raz dmucha raz ciągnie :-)

Też tak miałem. Zrobiłem jak się należy kominy zamontowane  mam już też nawiewniki i już jest spoko. Wilgotność spadła nawet po suszeniu prania w pokoju milgotność rośnie na drugi dzień rano jest już znowu tak jak było wcześniej I co Najważniejsze nie leje mi się woda po oknach zawsze przy takich temperaturach dzien zaczynałem od wycierania parapetów. Teraz brak tego typu sytuacji co mnie cieszy.

Przemo5936

Przemo5936

Dnia 5.12.2017 o 15:38, rustin napisał:

Na razie żadnych nie nawiewnikow nie ma. Przed wprowadzeniem zamontuje ciśnieniowe jak radziłes.
Zastanawiam się jeszcze czy na początek nie spróbować nawiewnikow wrebowych o których pisałeś, są mniej inwazyjne dla okna a jak nie będą działać to nie będzie szkoda bo są tanie.


Już myślałem, że coś z wentylacja mam nie tak ze raz dmucha raz ciągnie :-)

Też tak miałem. Zrobiłem jak się należy kominy zamontowane  mam już też nawiewniki i już jest spoko. Wilgotność spadła nawet po suszeniu prania w pokoju milgotność rośnie na drugi dzień rano jest już znowu tak jak było wcześnie I co Najważniejsze nie leje mi się woda po oknach zawsze przy takich temperaturach dzien zaczynałem od wycierania parapetów. Teraz brak tego typu sytuacji co mnie cieszy.

×
×
  • Utwórz nowe...