Skocz do zawartości

Historia edycji

Przemo5936

Przemo5936

22 minuty temu, bajbaga napisał:

Nie wiem jak to napisać aby Cię nie urazić.

Napisałeś w poście #46

a na zdjęciach są nawiewniki EFR - Aereco.

W sumie niczego to nie zmienia, bo w obu przypadkach okap/czerpnia są ciśnieniowymi - nie mniej jednak ..........

Jakie jest u Ciebie połączenie czerpni z ramą okna ? Są jakieś "dziury" w ościeżnicy/framudze?

 

Powietrze dostaje się przez wyciętą/zniszczoną uszczelkę z pominięciem ślepej czerpni/okapu.

 

 

Powiem tak - bez urazy.

Nie bardzo wiesz o czym piszesz - a ponoć przez rok wybierałeś.

 

My się chyba nie zrozumieliśmy. Ja nie mam wyciętej zewnętrznej uszczelki którą napływało by powietrze tylko środkową która umożliwia przepływ powietrza od czerpni do nawiewnika. A jeśli chodzi o połączenie z rama okna to tak są dziury. pod nawiewnikiem i takie same pod czerpnia. Nawiewnik ma swoje dziury w skrzydle a czerpnia swoje w futrynie. 

Przemo5936

Przemo5936

6 minut temu, bajbaga napisał:

Nie wiem jak to napisać aby Cię nie urazić.

Napisałeś w poście #46

a na zdjęciach są nawiewniki EFR - Aereco.

W sumie niczego to nie zmienia, bo w obu przypadkach okap/czerpnia są ciśnieniowymi - nie mniej jednak ..........

Jakie jest u Ciebie połączenie czerpni z ramą okna ? Są jakieś "dziury" w ościeżnicy/framudze?

 

Powietrze dostaje się przez wyciętą/zniszczoną uszczelkę z pominięciem ślepej czerpni/okapu.

 

 

Powiem tak - bez urazy.

Nie bardzo wiesz o czym piszesz - a ponoć przez rok wybierałeś.

 

My się chyba nie zrozumieliśmy. Ja nie mam wyciętej zewnętrznej uszczelki którą napływało by powietrze tylko środkową która umożliwia przepływ powietrza od czerpni do nawiewnika. A jeśli chodzi o połączenie z rama okna to tak są dziury. pod nawiewnikiem i takie same pod czerpnia. 

×
×
  • Utwórz nowe...