Skocz do zawartości

Szukam producenta izolacji przed ciepłem - na domy


Gość Paulina Palka

Recommended Posts

Gość Paulina Palka

Witam, szukam producenta izolacji domu przed ciepłem. Coś co działa przy temperaturach 40-50+ C, dzięki czemu w środku w domu jest znośna temperatura.

Może być producent polski lub zagraniczny. 

Proszę o kontakt lub nazwę firmy

Edytowano przez Paulina Palka
bezsensowne czepianie się braku informacji (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
1 minutę temu, Paulina Palka napisał:

Witam, szukam producenta izolacji domu przed ciepłem. Coś co działa przy temperaturach 40-50+ C, dzięki czemu w środku w domu jest znośna temperatura.

W Polsce raczej ociepla się, stąd moje pytanie czy coś takiego jest dostępne na rynku Polskim?

:4_joy:

dobre

Poprawić mi humor w poniedziałek- bezcenne.

 

Pewnie napiszę teraz rzecz, która na zawsze odmieni Twoje życie. To co chroni przed zimnem, "chroni" też przed ciepłem. Nie bez przyczyny nazywa się to izolacją.

Tylko jeśli mieszkasz na terenach, gdzie wysokie temperatury to norma, izolacja samych ścian niewiele pomoże. Trzeba całego systemu; ochrona przed przegrzewaniem przez przeszklenia, odpowiednia wentylacja, utrzymanie wilgotności na odpowiednim poziomie. No i przy takich temperaturach klimatyzacja.

Link do komentarza
Gość Paulina Palka
10 minut temu, solange63 napisał:

:4_joy:

dobre

Poprawić mi humor w poniedziałek- bezcenne.

 

Pewnie napiszę teraz rzecz, która na zawsze odmieni Twoje życie. To co chroni przed zimnem, "chroni" też przed ciepłem. Nie bez przyczyny nazywa się to izolacją.

Tylko jeśli mieszkasz na terenach, gdzie wysokie temperatury to norma, izolacja samych ścian niewiele pomoże. Trzeba całego systemu; ochrona przed przegrzewaniem przez przeszklenia, odpowiednia wentylacja, utrzymanie wilgotności na odpowiednim poziomie. No i przy takich temperaturach klimatyzacja.

Strasznie płytki poziom:) Nie napisałam ani, że się znam ani że jestem ekspertem. Tylko, że szukam rowiązania. Nie nie zmieni to mojego życia, ale Twoje zapewne tak :D Nie pytam też co jest na wysokie temperatury jak np. klimatyzacja. Szukam rozwiązania IZOLACJI na budynki na kraje Bliskiego Wschodu. 

Edytowano przez Paulina Palka (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
30 minut temu, solange63 napisał:

To co chroni przed zimnem, "chroni" też przed ciepłem. Nie bez przyczyny nazywa się to izolacją.

Tylko jeśli mieszkasz na terenach, gdzie wysokie temperatury to norma, izolacja samych ścian niewiele pomoże. Trzeba całego systemu; ochrona przed przegrzewaniem przez przeszklenia, odpowiednia wentylacja, utrzymanie wilgotności na odpowiednim poziomie. No i przy takich temperaturach klimatyzacja.

W bardzo przystępnej formie napisała prawdę, tylko prawdę i aż prawdę.

Ogólnie stosowane materiały izolacyjne (termiczne) to pod każdą szerokością geograficzną - styropian, albo wełna mineralna + wszelkiego rodzaju wynalazki, które są skuteczne ale bardzo kosztowne.

 

Bez schładzania powietrza wentylacyjnego, czyli klimatyzacji, w najlepiej izolowanym budynku będzie dalej upał taki jak na zewnątrz.

 

Ps. Nie zapomnij o dachu - a zwłaszcza o odpowiednich (wyliczonych) okapów dachowych a nawet podcieniach.

Edytowano przez bajbaga (zobacz historię edycji)
Link do komentarza
Gość Paulina Palka
14 minut temu, bajbaga napisał:

W bardzo przystępnej formie napisała prawdę, tylko prawdę i aż prawdę.

Ogólnie stosowane materiały izolacyjne (termiczne) to pod każdą szerokością geograficzną - styropian, albo wełna mineralna + wszelkiego rodzaju wynalazki, które są skuteczne ale bardzo kosztowne.

 

Bez schładzania powietrza wentylacyjnego, czyli klimatyzacji, w najlepiej izolowanym budynku będzie dalej upał taki jak na zewnątrz.

 

Ps. Nie zapomnij o dachu - a zwłaszcza o odpowiednich (wyliczonych) okapów dachowych a nawet podcieniach.

Ok Dziękuje

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...