Skocz do zawartości

Kolory Forum


Recommended Posts

właśnie chyba wczoraj miałem wyjściowy kolory fatalny - bruk - prawie grób - nawet w kolorniku napasku nie macie takiego brzydkiego koloru...

od razu  zmieniłem na ocean - ładnie - jak będzie więcej opcji (odcieni) - to super

Czcionka bardziej czytelna i elegantsza - lepiej też post wygląda odnośnie wierszy

Toolbar też bardziej estetyczny, niż przedtem 

Mnie sie podobają  ogólnie zmiany w tym zakresie :14_relaxed:

 

Brakuje mi ciągle wchodzenia na temat na ostatnie posty, a nie na wcześniejsze strony - to wkurza :wallbash:

Link do komentarza

Ustawiłem odcień "ocean" jako startowy dla Forum. To znaczy, jeśli ktoś zmieni kolor na inny z zestawu przy użyciu pędzelka i będzie chciał wrócić do domyślnych, powinien ustawić sobie "Ocean". Mam nadzieję, że przypadnie Wam do gustu. Jeśli nadal widzicie brązowe kolory Forum jako podstawowe, należy usunąć "ciasteczka" z przeglądarki.

Link do komentarza
11 minut temu, zenek napisał:

A czy z tym:

coś da się zrobić?

Generalnie, w każdym rodzaju wyszukiwania na Forum jest zaznaczona opcja "Przenieś mnie do pierwszego nieprzeczytanego komentarza" i tak u mnie działa. Zakładam, że niewłaściwe działanie może być związane z ustawieniem opcji usuwania "ciasteczek" z przeglądarki np. podczas wychodzenia z przeglądarki "ciastka" są kasowane.

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...