Skocz do zawartości

Komin z płyty OSB


Recommended Posts

Kupując od dewelopera, nie masz możliwości sprawdzić tzw "prac zanikowych" ....Musiałbyś czasem rozwalić pół chaty. Nie wińmy inwestora, bo nie każdy ma ochotę doktoryzować się z budownictwa, albo czas na szwędanie się po forach i czytanie naszych kłótni.... ;), albo niektórych porad "forumowych ekspertów.... ;) Pomyśl lepiej jak odstrzelić idiotów, którzy jako fachowcy w swojej dziedzinie, wkraczają na budowę i robią takie rzeczy... 

Zastanawiam się nad zawiadomieniem prokuratury, o możliwości popełnienie przestępstwa przez wykonawcę i kierbuda...Ciekawi mnie opinia Bajbagi...:)

Link do komentarza

Są to nieodpowiedzialni ludzie, ciekawi mnie jedynie jeden fakt, czy taki deweloper czy kierbód zrobił by u siebie takie wykończenie komina. O wykonawcy nie wspominam bo przecież on jest przekonany że robi to fachowo, bo cały czas tak robi:D

Link do komentarza
2 godziny temu, Pit-4 napisał:

Zastanawiam się nad zawiadomieniem prokuratury, o możliwości popełnienie przestępstwa przez wykonawcę i kierbuda...Ciekawi mnie opinia Bajbagi...:)

Q.... @*&^% *&^ - a jakiś czas temu dyskutowaliśmy czy minimalna odległość ma być liczona od środka, czy "obudowy" komina.:wallbash:

 

Zawiadomić nadzór budowlany (oj biedny kierbud, ale pewnie jest palantem) - bezapelacyjnie, bo inaczej sam dostaniesz odpryskiem (gdyby coś się stało). 

To jest bardzo jaskrawy przykład manie w doopie przepisów budowlanych i ppoż. 

 

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...