Skocz do zawartości

Historia edycji

kekube

kekube

Ok. (budynek ma 4 lata ) Z tym ,że w tym mniejszym pokoju (sypialnia) temp waha się 22-23 stopnie więc cieżko mi jest go chyba podgrzewać -  z tego co czytam to niby sypialnie powinny mieć temp 18-20 dla najlepszego komfortu. Trochę to dziwne bo moja kobieta przy temp 22 narzeka ,że jest zimno. Czy nawet jeśli ta wilgotność jest trochę podwyższona w te deszczowe dni nawet czasami do 70% a cyrkulacja powietrza jest cały czas przez nawiewniki ( powietrze tym momencie  nie jest zastałe ), tzn że m.in  przez takie  ciągłe nawiewanie nie powinno nic złego się stać?? 

kekube

kekube

Ok. Z tym ,że w tym mniejszym pokoju (sypialnia) temp waha się 22-23 stopnie więc cieżko mi jest go chyba podgrzewać -  z tego co czytam to niby sypialnie powinny mieć temp 18-20 dla najlepszego komfortu. Trochę to dziwne bo moja kobieta przy temp 22 narzeka ,że jest zimno. Czy nawet jeśli ta wilgotność jest trochę podwyższona w te deszczowe dni nawet czasami do 70% a cyrkulacja powietrza jest cały czas przez nawiewniki ( powietrze tym momencie  nie jest zastałe ), tzn że m.in  przez takie  ciągłe nawiewanie nie powinno nic złego się stać?? 

×
×
  • Utwórz nowe...