Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Maciejka2 Jak miło zobaczyć kolejną Opokę Aukcji prac dzieci z Ogniska Marymont
    • Piec na ekogroszek Prosat klasa 5 15kw , Sterownik TECH 37N, Proszę o pomoc. Mam problem z piecem. Robią się spieki. Mam dobrej jakości ekogroszek( zero spiekalności - Stabek ), Co powinieniem zrobić aby się nie tworzyły spieki?
    • Gość Maciejka2
      Witam Cieszę się, że Was odnalazłam To może poproszę...pudełeczko "pora na herbatkę" za 50PLN. Maciejka2  
    • Gość bpis
      Halo, halo, jest tu kto? Ludzie - 3 dni do końca licytacji, a tu prawie nic się nie dzieje!!   Poproszę o: 5. Gile widoczne na milę - 30zł (Wybacz, Tar , ale pasują do mojej sowy)
    • Korzystać z dobrodziejstw postępu technicznego jasne że trzeba, ale dobrze zachować w tym umiar i rozsądek.  Ta cała automatyka, sterowanie zdalne do wszystkiego, otwieranie i zamykanie, są dobre ale chyba najbardziej przydatne dla inwalidy z ograniczonymi funkcjami ruchowymi.  Zdrowy człowiek jak będzie lało i tak poleci sprawdzić czy wszystkie okna ta cała automatyka pozamykała. Tak samo np. przed wyjazdem na wakacje i tak oblecę cały dom sprawdzając czy wszystko gra. Co by nie powiedzieć ruch to jednak zdrowie, a nie dupę tylko trzymać na leżance i pilotem pstrykać. Nawet na ogród taki nie musi wychodzić, bo automatyka wszystko podleje, a w tym podlewaniu jak dla mnie najlepsze jest właśnie samo podlewanie własnymi łapkami. Znam wiele domów w bardzo dobrym wykonaniu i ani jednego tzw inteligentnego, za wyjątkiem znajomego pasjonaty elektronika który sam sobie takie systemy wymyśla i instaluje, więc jak widać są to sprawy mało popularne. Przeciętna populacji jest jednak dość ograniczona technicznie, pewnie jednak nie na tyle by nie zdawać sobie sprawę z problemów w jakie mogą się wpakować, instalując takie systemy. A może też wolą tę inną stronę bytowania połączoną z aktywnością ruchową i samodzielnym myśleniem.    
  • Popularne tematy