Skocz do zawartości

Coraz więcej projektantów oraz inwestorów wybiera strop VECTOR


Recommended Posts

Strop to jeden z najważniejszych elementów konstrukcyjnych budynku. Odpowiedni jego wybór zapewnia przede wszystkim bezpieczeństwo i późniejszy komfort użytkowania domu, ale co często równie istotne, pozwala na szybsze zakończenie prac budowlanych oraz znacznie ogranicza koszty całej inwestycji.


Pełna treść artykułu pod adresem:
https://budujemydom.pl/stan-surowy/sciany-i-stropy/aktualnosci/24131-coraz-wiecej-projektantow-oraz-inwestorow-wybiera-strop-vector

Link do komentarza
Najtańszy strop kosztuje według ich kalkulacji 142 zl /m2 ja mam 190 m2 stropu czyli 190 x 142 =27 tyś . Jak kupie terive belki i pustaki + nad beton + siatka zbrojeniowa to mnie kosztuje to wszystko materiał 12 tyś .Pytam się z skąd oni mają te ceny
Link do komentarza

Jurek. Dość wybiórcza ta twoja kalkulacja. Brakuje choćby kosztów stali, szalunków, betonu, stempli, robocizny. To tak jakbyś porównywał całkowity koszt wyjazdu na wakacje z kosztami hotelu, bez przelotów, wyżywienia itp. Przedstaw dokładniejsze wyliczenia - pamiętaj, że koniec końców liczy się całkowity koszt stropu a nie poszczególne materiały.

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...