Skocz do zawartości

Historia edycji

Ermenegildo

Ermenegildo

Nie przejęzyczyłem się. Ściany i sufity mam zaflizowane (tapeta flizelinowa). Pod flizem jest gładź. Niemcy od kilkunastu lat flizują ściany i sufity, u nas najczęściej tylko łączenia na rygipsach (wynika to z oszczędności). Nie widać żadnych pęknięć, a po malowaniu bajka. Byłem w ostatnim czasie na kilku lepszych budowach w DE i efekt finalny jest rewelacyjny, dlatego zdecydowałem się na to u siebie. Tam malowali Caparolem, albo Sto, ale w 3 klasie szorowania na mokro, mnie interesuje farba w 2 klasie.

Flizelina.jpg

Ermenegildo

Ermenegildo

Nie przejęzyczyłem się. Ściany i sufity mam zaflizowane (tapeta flizelinowa). Pod flizem jest gładź. Niemcy od kilkunastu lat flizują ściany i sufity, u nas najczęściej tylko łączenia na rygipsach (wynika to z oszczędności). Nie widać żadnych pęknięć, a po malowaniu bajka. Byłem w ostatnim czasie na kilku lepszych budowach w DE i efekt finalny jest rewelacyjny, dlatego zdecydowałem się na to u siebie. Tam malowali Caparolem, ale w 3 klasie szorowania na mokro, mnie interesuje farba w 2 klasie.

Flizelina.jpg

Ermenegildo

Ermenegildo

Nie przejęzyczyłem się. Ściany i sufity mam zaflizowane (tapeta flizelinowa). Pod flizem jest gładź. Niemcy od kilkunastu lat flizują ściany i sufity, u nas najczęściej tylko łączenia na rygipsach (wynika to z oszczędności). Nie widać żadnych pęknięć, a po malowaniu bajka. Byłem w ostatnim czasie na kilku lepszych budowach w DE i efekt finalny jest rewelacyjny, dlatego zdecydowałem się na to u siebie. 

Flizelina.jpg

Ermenegildo

Ermenegildo

Nie przejęzyczyłem się. Ściany i sufity mam zaflizowane. Pod flizem jest gładź. Niemcy od kilkunastu lat flizują ściany i sufity, u nas najczęściej tylko łączenia na rygipsach (wynika to z oszczędności). Nie widać żadnych pęknięć, a po malowaniu bajka. Byłem w ostatnim czasie na kilku lepszych budowach w DE i efekt finalny jest rewelacyjny, dlatego zdecydowałem się na to u siebie. 

Flizelina.jpg

×
×
  • Utwórz nowe...