Skocz do zawartości

Historia edycji

Ermenegildo

Ermenegildo

Wszystkie ściany i sufity w domu chcę pomalować na biało i dumam nad wyborem farby matowej. Wstępnie zdecydowałem się na Beckers Designer White i primer tego samego producenta. Jest jakaś sprawdzona alternatywa? Ściany i sufity zaflizowane, więc powierzchnia pod malowanie idealnie równa. Odpadają ultra drogie farby jak Para, Flugger, czy Benjamin Moore. Na tak przygotowanych ścianach i sufitach jest sens malowania farbą antyrefleksyjną? np. Śnieżką Vernissage? Wałek już nabyłem z krótkim włosiem,  4mm. 

Ermenegildo

Ermenegildo

Wszystkie ściany i sufity w domu chcę pomalować na biało i dumam nad wyborem farby matowej. Wstępnie zdecydowałem się na Beckers Designer White i primer tego samego producenta. Jest jakaś sprawdzona alternatywa? Ściany i sufity zaflizowane, więc powierzchnia pod malowanie idealnie równa. Odpadają ultra drogie farby jak Para, Fluuger, czy Benjamin Moore. Na tak przygotowanych ścianach i sufitach jest sens malowania farbą antyrefleksyjną? np. Śnieżką Vernissage? Wałek już nabyłem z krótkim włosiem,  4mm. 

×
×
  • Utwórz nowe...