Skocz do zawartości

Remont starego sufitu z trzciny i tynku


Recommended Posts

Witam jestem nowy forumowiczem więc zapytam w prost remontuje pokój dla dzieci i nie wiem co zrobić z sufitem z trzciny i chciałbym pominąć podwieszana bo ten trzyma się dosyć dobrze i myślałem żeby go zasiadkowac klejem do elewacji i później na to gładź co wy na to jeśli ktoś ma jakieś inne propozycje i mógł by doradzić jak to dobrze zrobić z góry dziękuję? 

 

Edytowano przez Szogunek (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Szogunku, szanuj polski język i przypomnij sobie, co to są znaki interpunkcyjne....

ale do rzeczy:

7 godzin temu, Szogunek napisał:

ten trzyma się dosyć dobrze

ale jak go zasiaDkujesz, dodasz klej do elewacji, dodasz gładź, to ten ON może już się nie trzymać dosyć dobrze... i być może będziesz spod niego wydobywał dzieci :zalamka: - czego Ci nie życzę, oczywiście.

Nie chcesz robić podwieszanego, to po prostu zamaluj tak jak jest, namaluj jakieś obłoczki, coby odwrócić uwagę obserwujących i  zaczekaj, jak Ci się zechce zrobić porządny sufit.

Albo poczytaj i zadzwoń:

https://forum.budujemydom.pl/topic/31203-sufity-napinane-ściany-napinane-fotodruki/?tab=comments#comment-560119

 

Widziałem takie sufity, wprawdzie w hotelu, ale są bardzo eleganckie. W pokoju hotelowym był taki prawie lustrzany :icon_biggrin:...

Link do komentarza
7 godzin temu, Szogunek napisał:

Witam jestem nowy forumowiczem więc zapytam w prost remontuje pokój dla dzieci i nie wiem co zrobić z sufitem z trzciny i chciałbym pominąć podwieszana bo ten trzyma się dosyć dobrze i myślałem żeby go zasiadkowac klejem do elewacji i później na to gładź co wy na to jeśli ktoś ma jakieś inne propozycje i mógł by doradzić jak to dobrze zrobić z góry dziękuję? 

 

Ale co się dzieje z tym stropem, że chcesz cos robić ponad malowanie?

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...