Skocz do zawartości

Historia edycji

Leszek4

Leszek4


dodałem: "comiesięcznej".

5 godzin temu, jackersson napisał:

Czy decydując się na jakąś konkretną moc płacę jednorazowo więcej za przyłącze w zależności od mocy i po prostu mam potem większy maksymalny limit?(bez większych opłat stałych)

Maksymalna moc zamówiona pod 25-amperowe zabezpieczenie przedlicznikowe, to 14 kW. 3-fazy. O tyle zawnioskuj. To komfort.

Zapłacisz jednorazowo opłatę przyłączeniową (zgodnie z taryfą dostawcy prądu - ceny chyba oscylują wokół 100 zł za 1 kW).

W gospodarstwach domowych nie ma comiesięcznej opłaty za ilość mocy przyłączeniowej/zamówionej, więc potem opłaty będą takie same dla mocy czy to 8, czy 14 KW.

Leszek4

Leszek4

5 godzin temu, jackersson napisał:

Czy decydując się na jakąś konkretną moc płacę jednorazowo więcej za przyłącze w zależności od mocy i po prostu mam potem większy maksymalny limit?(bez większych opłat stałych)

Maksymalna moc zamówiona pod 25-amperowe zabezpieczenie przedlicznikowe, to 14 kW. 3-fazy. O tyle zawnioskuj. To komfort.

Zapłacisz jednorazowo opłatę przyłączeniową (zgodnie z taryfą dostawcy prądu - ceny chyba oscylują wokół 100 zł za 1 kW). W gospodarstwach domowych nie ma opłaty za ilość mocy przyłączeniowej/zamówionej, więc potem opłaty będą takie same dla mocy czy to 8, czy 14 KW.

×
×
  • Utwórz nowe...