Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
Zaloguj się, aby obserwować  
Pomocnik

Uważaj na firmy budowlane

Recommended Posts

Trzy lata temu zbudowaliśmy z żoną udany, jak nam się zdawało, dom. Według prostego projektu, murowany, nie za duży (ok. 150 m2 pow. użytkowej), a w miarę przestronny. Właściwie nie my zbudowaliśmy, ale firma prowadzona przez dwóch młodych ludzi.

Pełna treść artykułu pod adresem:
https://www.budujemydom.pl/sciany-i-stropy/1279-uwazaj-na-firmy-budowlane

Gość Agentka
Powiem Ci tak, ja na co dzien pracuje z ludzmi i po kilku latach ustanowilam sobie taka oto wewnetrzna zasade ktora znacznie ulatwia mi prace i zycie a co najwazniejsze pozwala oszczedzic moj czas i nerwy; mianowicie zadnych decyzji o wspolpracach jakichkolwiek na odleglosc, tylko rozmowa face2face i jesli ktos mi sie nie spodoba, albo zwyczajnie nie garnie sie do moich wizji na dany temat po drodze urywaja sie kontakty albo temat wysypuje sie mimowonie przez serie jakis dziwnych zdarzen - O D P U S Z C Z A M bo wiem ze mi nie dane, lepiej poszukac, popytac, POCZEKAC niz rwac pozniej wlosy z glowy , nie spac po nocach , wydac majatek na prawnikow i wloczyc sie po sadach.

Gość iiiii
jestem zwykłym szaraczkiem, mam poddasze które sam zrobiłem od podstaw wzorując się na filmach z youtube(początkowy stan był surowy na maksa, nawet wylewka po ociepleniu stropu była bardzo nierówna jak u kowala). teraz jest ciepło i przyjemnie nic nie pęka i nie ma wilgoci. można ? można, tylko trzeba się zapoznać z zasadami takich prac i zrobić to z głową a nie na odp...ol. prace trwały około roku a w nich uczestnikami byli: ja + dodatkowa osoba. Jedynie z mojej strony mogę dodać , że nalezy unikać firm pośredniczących, tzw agencji typu ładnie brzmiących, w rodzaju "dom-bud" a nie "agencja". zawsze nalezy podpisywać umowę i czytać, z ekipą budowlaną. a agencję podszywające się pod wykonawcę omijać szerokim łukiem.

Gość bolek123
Ostrzeżenie przed nieuczciwą firmą DomaVest z rzeszowa.Nie dotrzymują terminów w ostatniej chwili i po paru tygodniach odmawiają tłumacząc sie w głupi sposób.Robi sobie dama w balon klientów.

Gość Adam
Uważajcie proszę na firmę GregPolService Grzegorz Stelmach z Myszkowa. Rozpoczęli prace a potem się już nie pojawili, zadatki zapłacone, faktury za materiał nie rozliczone. Nie odbierają telefonów, jedyny kontakt przez SMS, żenada. Ja dałem się nabrać - przestrzegam Was.

Gość Wiktor
Proszę uważać na firmę: Przemysław Kornaś Usługi Budowlane "Przemoster" z okolic Brzeska. Mimo, że skończyli swój zakres prac, to po jakimś czasie okazało się, ze nie wszystko jest zrobione jak należy. Pan wziął pieniądze i miga się od naprawienia swoich błędów. Oczywiście utrudniony kontakt telefoniczny.

Gość mmm
Ostrzegam przed współpracą z firmą Grzegorz Jarzębak Łomnica Zdrój 299. Pan miły, obiecuje wszystko, umawia się, mówi "wolę za dużo nie obiecywać, a zrobić więcej"po czym "rozgrzebuje" budowę domu i znika nie odbierając tel. W końcu wysyła SMS, że z nami już zakończył.... No to się zaskoczyliśmy tyle, że negatywnie.... Do tej pory nikt tak nas nie oszukał...

Gość dom
Uwaga na firmę Drewnar Gostynin stawiająca domy szkieletowe. Nie znają sie na budowaniu.

Gość Beata
Dzień dobry. Barszo proszę o polecenie producenta domków letniskowych z bala, który jest uczciwy i nie puści mnie z torbami ;) Domek na zgłoszenie, mazowieckie.

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
Zaloguj się, aby obserwować