Skocz do zawartości
Róża Ocean Niebo Wiosna Betoniarka Jajoszczypiorny Bruk Wrota Hadesu Purpurowy obłęd Smok
  • Darmowy poradnik budowlany raz w tygodniu na Twój e-mail

• Najnowsze posty

• Powinna jednego fachmana ukatrupić i powiesić przed wejściem na posesję  dla ostrzeżenia dla innych A tak na serio to co wg ciebie Bożenko ma zrobić? siąść na kamieniu płacić i płakać? O ile dobrze pamiętam to ktoś radził aby postraszyła fachmana jednego czy drugiego US, bo nie wystawiał faktur czy cuś w tym stylu ale Baszka ma miękkie serce i nie chciała nic zgłaszać i straszyć to jak jej doradzić? Napisał kolega forumowy prawdę, bez mydlenia i wazeliniarstwa i wcale nie uczyniłem tego z premedytacją ośmieszenia czy wyśmiania tylko po to aby w końcu uzmysłowić Basi co robi nieteges.   
    • Gość Kasia
      eżeli elementy murowe mają powierzchnie boczne profilowane na pióra i wpusty, czyli się wzajemnie zazębiają, spoin się nie wypełnia." Szympi nie umiesz czytac ze zrozumieniem?
    • Nie ma nic lepszego jak pełne deskowanie. Tak tez myślałem, że to wykonawca będzie kładł te płyty dlatego sobie zażyczył płyty to szybko i metry ubywają. Zrób wstępne krycie z desek. Te 5,5 tys za deskowanie + papa?
    • Szybkie pytanko do was tynkarz powiedział mi że do tynków cementowo wapiennych robionych na 3 razy zastosowanie listew  dylatacyjne przyokiennych to nie za dobry pomysł bo przy obrzutce 3 krotnej  jest za grubo do takich listew.
      Ale mam wątpliwości co do tego przecież listwę może tak przykleić żeby zgrała się z tą grubością tynku czy dobrze myślę ? 
      Pewnie jak zrobili by mi bez tych listew to popęka przy ramach okiennych czy drzwiach wejściowych 
      Proszę mi powiedzieć według was czy musza te listwy dać ? i z tego co widziałem to są o różnych wymiarach szerokościach korytek w które idzie tynk jakie powinny być do tradycyjnych tynków ?
    • Wykonawca . Ale biorąc pod uwagę koszt plyt i robociznę . To 5.5 tys + wkręty , papa , będzie okl 6tys .. nie wiem czy to warto czy nie lepiej po prostu , wywiazka folia Laty kontrlaty i dachówka .. pod spod wełna i tyle . Później tak jak pisałem . Chodzi mi o to czy warto wydawać tyle pieniędzy, czy lepiej zainwestować w dobra watę .. 
  • Popularne tematy