Skocz do zawartości

Diament Galeria Drzwi i Okien Ostrowiec


Recommended Posts

Ostrzeżenie raczej dla lokalnych potencjalnych kupujących. Kupiłem w tej firmie drzwi zewnętrzne jakieś 2 miesiące temu. Dom jeszcze niewykończony, otwierane raz dziennie, albo i rzadziej. Domykały się ciężko, aż po miesiącu odpadła górna uszczelka i o dziwo zaczęły zamykać się dobrze. Zgłosiłem temat do salonu, miał się w ciągu 14 dni ktoś pojawić. Minął miesiąc, zadzwoniłem się przypomnieć, wysłali kogoś i dzisiaj przyjechał. Mnie na działce nie było, była ekipa od wykończeń i ojciec. Dzwoni ten monter do mnie i na starcie z ryjem "To tyle km jedziemy żeby kurwa kawałek uszczelki przykleić" i że sobie sam ją mogłem założyć. Powiedziałem mu, że nie będę z nim rozmawiał w takim tonie i mniekilka to nie interesuje, ale z nowych drzwi same z siebie uszczelki nie odpadają. Po pół godziny zadzwonił drugi raz z pytaniem gdzie jest ta uszczelka, to mu powiedziałem, że przez 14 dni leżała iiw czekała w wiatrołapie, a teraz to nie wiem. Znowu zaczął swoje mądrości, że niemożliwe żeby drzwi się źle zamykały, a uszczelkę na pewno zdjęła jedna z ekip (pewnie by sprzedać na czarnym rynku i sobie życie ułożyć) i jeśli przez miesiąc nie odpadła, to sama z siebie nie mogła odpaść (tekst roku, normalnie każdemu w każdej dziedzinie trzeba powiedzieć, że jeśli jego produkt był ok przez miesiąc, to pozniej nie ma prawa się uszkodzić), poza tym mogłem ja wsadzić sam, a nie zawracać dupę jemu. Rozumiecie? Bo ja przestałem. Do tego potem miałem telefon z działki, że bardzo chamsko odnosił się do mojego ojca, który ma 7 dych na karku. Szczęście, że mnie na działce nie było, bo jestem nerwowy, a przez takiego buraka jeszcze bym sobie kłopotów narobił.

Link do komentarza
  • 3 lata temu...

W pełni się zgadzam. Żałuję, że nie widziałem wcześniej tej opinii. Nie polecam firmy Diament Rozwadowski. To partacze. Zakupiłem drzwi Gerdy z montażem. Nie dość, że długo czekałem na montaż to sposób montażu jest nie do zaakceptowania. Drzwi zostały zamontowanie niewłaściwe. Od góry pozostała szpara, przez którą widać zewnątrz. Wiem, że drzwi nie mają wizjera, ale taki judasz jest chyba przesadą. Drzwi nie można domknąć przy użyciu klamki, trzeba ramieniem je dopychać. Prawdopodobnie przez to ciężko przekręcić klucz w zamku, co dla mnie jako mężczyzny jest problemem. Miejsca do których wysuwają się rygle są zabrudzone zaprawą, tak jak uszczelki. Drzwi nie były w żaden sposób zabezpieczone, są całe brudne. Plastikowy element, do którego wchodzi rygiel antywłamaniowy jest ułamany. Przy otwieraniu drzi wysuwa się uszczelka z progu. Sam próg został zamontowany w taki sposób, że się rusza, oraz wystaje na zewnątrz. Cięższy nacisk może go skrzywić, oraz można się potknąć, wystaje blacha poza obrys progu. Taki montaż jest niedopuszczalny i niebezpieczny. Dodam, że z firmą ustaliłem montaż progu na poziomie płytek. Został zamontowany o 2cm wyżej, przez co musiał być poszerzony otwór od góry, co doprowadziło do zniszczenia elewacji. Życzę im, aby w podobny sposób ktoś inny ich oszukał. 

20210331_125139.jpg

20210331_121833.jpg

20210331_123223.jpg

20210331_122150.jpg

20210331_121907.jpg

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...