Skocz do zawartości

Takie tam ... w temacie integracji.


Recommended Posts

Takie tam ... przemyślenia.

Kiedyś Solange napisała gdzieś takie dłuuuugaśne stwierdzenie, które zasadniczo sprowadzało się do tego, że Redakcja straciła dystans - w domyśle - poniekąd wskutek integracji z Forumowiczami. 
No i tak co jakiś czas wracam do tego myślami i nie daje mi spokoju. Próbowałam ten wpis Soli znaleźć, ale chyba wymiotło ;) 

No i tak dziś zasłyszałam, zaczytałam coś co uruchomiło skojarzenie w tym właśnie temacie, a które idealnie oddaje moje zdanie na ten temat. Ponieważ nie zgadzam się ze stwierdzeniem Solki (przy całym szacunku jaki do Niej mam)  ... postanowiłam ruszyć temat. 

Są to słowa Naczelnego Radia Z podsumowujące mijające właśnie Lato z Z , cytuję:
"Naszą wartością dodaną ze spotkań z forumowiczami, jest to że mogliśmy się z nimi spoufalić". 
Spotykali się z nimi przy "objazdowych" festynach jakie zorganizowali na terenie całej Polski. 

Tak więc .... doceńmy to, że Nasza Redakcja chce się z nami integrować, a Redakcja niech również doceni to, że my chcemy integrować się z Nią.
Bo tak jak funkcjonuje stwierdzenie: " Nic o nas bez nas" , tak tutaj jak cholera pasuje: "Nic z Nami bez Was"  i odwrotnie ... czy jakoś to tak  ;) 

Tyle :) 

Edytowano przez daggulka (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

Mniej więcej wiadomo o co chodzi, ale jak już " nic o nas bez nas " to proponuję np. głosowanie w sprawie zamkniętego tematu. Będzie demokratycznie i nie bez NAS.

Ja jestem za zamknięciem, bo tego rodzaju dyskusje bez dobrej znajomości tematu i tego środowiska, do niczego dobrego nie prowadzą. Zwolennicy nie przekonają przeciwników i odwrotnie, a kto jakie ma zdanie już wiemy. Dalsze spory doprowadzą tylko do niepotrzebnych tarć, a temat jest naprawdę trudny i śliski.

Kto chce poznać dokładniej problem niech poczyta sobie naukowe opracowania tematu co z całą pewnością poszerzy ich wiedzę, a może i wpłynie na zmianę stanowiska. Takie forumowe dyskusje służą chyba tylko i wyłącznie nawalance przeciwników ze zwolennikami, nic więcej a do tego wszystko już chyba zostało powiedziane, mniej lub bardziej dosadnie.

 

Edytowano przez demo (zobacz historię edycji)
Link do komentarza

A w sprawie integracji to szlachetna Solange nima  wcale racji. Jeśli tak napisała, ma się rozumieć. Ale ona to chyba przez tę szlachetność swoją przesadziła,  jeśli przesadziła.B|

9 minut temu, daggulka napisał:

... chodziło mi raczej o przepychanki . 

Kurna, jakie przepychanki ?,.... nie te o których piszę ?.

Link do komentarza

A ja myślę, że było tak.

Solka, mimo że filigranowa z postury, to jak się w...wi tzn. zdenerwuje, potrafi tupnąć nogą, a siła tego tupnięcia, ma siłę dzisiejszej Irmy.

Tupnęła, protestując - ale jej "gniew" był skierowany "osobniczo", a nie grupowo jak to błędnie zinterpretowano.

Nie drażnijcie Solki - proszę :D

Link do komentarza

Utwórz konto lub zaloguj się, aby skomentować

Musisz być użytkownikiem, aby dodać komentarz

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto na forum. To jest łatwe!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Masz już konto? Zaloguj się.

Zaloguj się
×
×
  • Utwórz nowe...