Skocz do zawartości

Historia edycji

demo

demo

12 godzin temu, dedert napisał:

No to się dowiedziałem.... Ehh

 

10 godzin temu, Takiowaki napisał:

 

Tyle przez internet mogę doradzić. 🙂

 

Uważaj dedert teraz, bo oto nastąpi najlepsza porada w sprawie Twojego problemu. 

Zatynkuj te dziury i zapomnij o nich.B|

Nie bądź głupi i nie wydawaj kasy na kosmiczne technologie, bo dom to trochę większy kurnik który i tak projektowany jest z wielokrotnym zapasem wytrzymałości na wszystkie możliwe obciążenia.:icon_idea:

No chyba że ta Twoja konstrukcja to wieżowiec albo jakaś lewitująca konstrukcja z projektu Franka Lloyda Wrighta, czy też Ludwiga Mies Van De Rohe.:scratching:

Nie musisz dziękować.:)

demo

demo

12 godzin temu, dedert napisał:

No to się dowiedziałem.... Ehh

 

10 godzin temu, Takiowaki napisał:

 

Tyle przez internet mogę doradzić. 🙂

 

Uważaj dedert teraz bo oto nastąpi najlepsza porada w sprawie Twojego problemu. 

Zatynkuj te dziury i zapomnij o nich.B|

Nie wydawaj kasy na kosmiczne technologie, bo dom to trochę większy kurnik który i tak projektowany jest z wielokrotnym zapasem wytrzymałości na wszystkie możliwe obciążenia.:icon_idea:

No chyba że ta Twoja konstrukcja to wieżowiec albo jakaś lewitująca konstrukcja z projektu Franka Lloyda Wrighta, czy też Ludwiga Mies Van De Rohe.:scratching:

demo

demo

11 godzin temu, dedert napisał:

No to się dowiedziałem.... Ehh

 

10 godzin temu, Takiowaki napisał:

 

Tyle przez internet mogę doradzić. 🙂

 

Uważaj dedert teraz bo oto nastąpi najlepsza porada w sprawie Twojego problemu. 

Zatynkuj te dziury i zapomnij o nich.B|

Nie wydawaj kasy na kosmiczne technologie, bo dom to trochę większy kurnik który i tak projektowany jest z wielokrotnym zapasem wytrzymałości na wszystkie możliwe obciążenia.:icon_idea:

No chyba że ta Twoja konstrukcja to wieżowiec albo jakaś lewitująca konstrukcja z projektu Franka Lloyda Wrighta.:scratching:

×
×
  • Utwórz nowe...